SmokeQuit kapsułki – opinie, skład, cena i gdzie kupić?

SmokeQuit to nowe kapsułki, które pomagają w leczeniu uzależnienia od nikotyny i papierosów.

SmokeQuit kapsułki - opinie, skład, cena i gdzie kupić?


Palenie tytoniu jest jedną z głównych przyczyn przedwczesnych zgonów na świecie. Każdego roku 6 milionów palaczy umiera z powodu zdarzeń patologicznych związanych z uzależnieniem od nikotyny. Rzucenie palenia oznacza radykalne zmniejszenie ryzyka zachorowania, ochronę zdrowia i wydłużenie średniej długości życia. Światowa Organizacja Zdrowia od lat stara się ostrzegać palaczy na całym świecie przed szkodliwością palenia. Jeden papieros może wprowadzić do organizmu ponad 4000 szkodliwych substancji, które przez lata gromadzą się w płucach, gardle i jamie ustnej i mogą prowadzić do różnych chorób przewlekłych, z których niektóre mogą zakończyć się hospitalizacją i wczesną śmiercią.

Jeśli zauważyłeś już u siebie niepokojące objawy, takie jak ciągłe ataki kaszlu, ból gardła, suchość w ustach i wyraźnie obniżony węch, najlepiej nie zwlekaj dłużej i już teraz rozpocznij walkę z nałogiem palenia. Dzięki SmokeQuit możesz natychmiast zredukować uczucie potrzeby, które może wywołać palenie. Stosując tę fantastyczną metodę, można od razu rzucić palenie i zminimalizować skutki uboczne odstawienia nikotyny, co znacznie ułatwia rzucenie palenia.

Co to jest SmokeQuit i jak działa?

Co to jest SmokeQuit i jak działa?

SmokeQuit to nowa i innowacyjna metoda pozbycia się uzależnienia od nikotyny na dobre. Palenie tytoniu jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych nałogów na świecie i jednym z najbardziej szkodliwych dla naszego zdrowia. Istnieje wiele badań i dowodów naukowych wskazujących na to, że palenie może być szkodliwe dla naszego zdrowia, poważnie uszkadzając płuca, serce i mózg.

SmokeQuit znacznie ułatwia rzucenie palenia. Stosując ten produkt, można natychmiast pozbyć się chęci palenia i zminimalizować wszystkie objawy, jakie może powodować odstawienie nikotyny. Rzucając palenie, można czterokrotnie zwiększyć pojemność płuc i w końcu pozbyć się przewlekłego kaszlu, duszności i ciągłego świszczącego oddechu. Najważniejszą cechą SmokeQuit jest to, że korzyści z jego stosowania utrzymują się przez długi czas, co jest bardzo ważne, jeśli chcesz rzucić palenie na dobre bez nawrotów.

SmokeQuit – jakie są zalety i efekty stosowania?

Działanie SmokeQuit jest w rzeczywistości terapią opartą na biostymulującym działaniu saponin, naturalnych związków uzyskiwanych z ekstraktów roślinnych, co stanowi rewolucyjną metodę, jakiej jeszcze nie było. Saponiny mogą łatwo dyfundować w obrębie dwuwarstwy lipidowej błony komórkowej, działając wewnątrz komórki. ważne właściwości antyrodnikowe i immunomodulacyjne, natychmiast eliminując chęć sięgnięcia po nikotynę. Saponiny sprzyjają również usuwaniu szkodliwych substancji nagromadzonych po latach nałogu palenia.

Dzięki specjalnej formule SmokeQuit działa na poziomie mitochondrialnym, zwalczając w zdecydowany sposób chęć zażycia nikotyny. Skuteczność SmokeQuit wynosi 98,7%, co potwierdzają liczne badania przeprowadzone nad tym produktem.

Suplement działa również ochronnie na płuca i oskrzela, tworząc barierę ochronną, która pomaga oczyścić tkanki z toksyn uwalnianych przez lata palenia, wspierając ich prawidłowe funkcjonowanie.

SmokeQuit – jakie są składniki i formuła kapsułek?

SmokeQuit - jakie są składniki i formuła kapsułek?

Wszystkie składniki preparatu SmokeQuit są całkowicie naturalne. Każdy składnik został starannie dobrany, aby stworzyć kompletną mieszankę, która zapewni prawdziwe wsparcie dla każdego, kto przechodzi przez proces rzucania palenia.

 • Wyciąg z nasion owsa: jest to substancja, która w znacznym stopniu wspomaga wzmacnianie naczyń krwionośnych. W ten sposób pomaga przywrócić i utrzymać dobry stan zdrowia serca, układu krążenia i układu nerwowego.
 • Wyciąg z głogu: wyciąg ten ma doskonałe właściwości oczyszczające, jest w stanie oczyścić cały organizm z substancji toksycznych nagromadzonych podczas palenia papierosów, eliminując przede wszystkim pozostałości nikotyny
 • Imbir: ten składnik, który przywykliśmy stosować w kuchni, ma również działanie oczyszczające na cały układ krwionośny i limfatyczny. Umożliwia pozbycie się wszystkich toksyn, zapobiegając tworzeniu się skrzepów krwi.
 • Dziurawiec zwyczajny: ten składnik ma zdolność oddziaływania na zmysł węchu. Oczyszcza drogi oddechowe i stopniowo wywołuje uczucie obrzydzenia do zapachu tytoniu.

SmokeQuit – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

SmokeQuit jest produktem całkowicie bezpiecznym. Naturalna receptura i całkowity brak jakichkolwiek składników chemicznych sprawia, że produkt ten jest wolny od skutków ubocznych i przeciwwskazań. Ponadto przed wprowadzeniem na rynek produkt został poddany licznym testom i badaniom laboratoryjnym.

Oczywiście zawsze warto sprawdzić, czy w składzie nie ma składników, które wcześniej powodowały nietolerancje lub alergie.

SmokeQuit – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

SmokeQuit - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Stosowanie SmokeQuit jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności ani mechanizmów, które mogą sprawiać trudności. Konieczne jest jednak prowadzenie leczenia konsekwentnie i bez przerw.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, produkt należy stosować trzy razy dziennie, bez przerwy, do jamy ustnej.

Leczenie, jak wspomniano w poprzednim paragrafie, trwa jeden miesiąc, podczas którego nie powinno się robić przerw.

SmokeQuit – opinie i recenzje z forum

SmokeQuit zostało zakupione przez dużą liczbę użytkowników, którzy potwierdzają niezwykłą skuteczność produktu. Większość klientów dobrowolnie zdecydowała się zamieścić recenzje w serwisach społecznościowych, opisując korzyści i zalety sprawdzone bezpośrednio na ich skórze.

Paliłem przez ponad 20 lat. Palenie oznaczało dla mnie przekształcenie przerw w chwilę „relaksu”, choć był to relaks fikcyjny. Z powodu stresu i chęci ugaszenia pragnienia doszedłem do momentu, w którym wypalałem około 20 papierosów dziennie. Jednak dopiero po odkryciu SmokeQuit udało mi się w końcu porzucić ten nawyk: dziś jestem zdecydowanie mniej nerwowy, a zawdzięczam to skuteczności tego suplementu.

Od około 15 lat jestem nałogowym palaczem. Na początku paliłem tylko w weekendy, a wieczory spędzałem z przyjaciółmi, wypijając kilka papierosów i popijając koktajle. Z czasem jednak moje uzależnienie od nikotyny wzięło górę i stałem się regularnym użytkownikiem tytoniu. Aby ograniczyć i wyeliminować palenie, próbowałem różnych nieskutecznych rozwiązań… aż natknąłem się na SmokeQuit, produkt sprzedawany wyłącznie przez Internet. Zacząłem używać go dzień po dniu i w ciągu około miesiąca udało mi się zerwać z tym znienawidzonym nałogiem!

SmokeQuit – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Cena

SmokeQuit - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Cena

SmokeQuit można nabyć bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej, gdzie można go zarezerwować, wypełniając praktyczny formularz zakupu. Aktualnie można zakupić go w specjalnej i ograniczonej ofercie po super korzystnej cenie, dzięki zniżce 50%.

Oferta będzie aktywna tylko przez krótki czas, dlatego należy się pospieszyć, jeśli nie chcesz ryzykować utraty okazji. Wysyłka nastąpi bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres dopiero kilka dni po potwierdzeniu zamówienia.

Płatność jest dokonywana bezpośrednio przy odbiorze, więc nie ma ryzyka, że zostaniesz w jakikolwiek sposób oszukany. Jest to bezpieczna i sprawdzona metoda, która naprawdę działa, jak wykazały badania naukowe przeprowadzone na produkcie. Otrzymał on kilka europejskich certyfikatów potwierdzających jego niezawodność i jakość.Dlaczego palenie jest szkodliwe dla zdrowia?

Dym papierosowy zawiera co najmniej 250 substancji chemicznych, które powodują raka lub są toksyczne. Wiele z tych substancji chemicznych można już znaleźć w miejscach pracy. Należą do nich amoniak, arsen i tlenek węgla. Oznacza to, że całkowite narażenie pracowników na działanie chemikaliów wzrasta, gdy przebywają oni w pobliżu dymu papierosowego w miejscu pracy.

Oto trzy sposoby, w jakie pracownicy mogą być narażeni na szkodliwe toksyny związane z paleniem. Są to:

 • Palenie to narażenie z pierwszej ręki
 • Narażenie z drugiej ręki – przebywanie w pobliżu osoby palącej i wdychanie zadymionego powietrza
 • Narażenie z trzeciej ręki – przebywanie w pomieszczeniu, w którym ktoś palił. Dym i chemikalia osiadają na sprzęcie i powierzchniach. Pracownicy mogą być narażeni poprzez dotykanie tych powierzchni lub unoszenie dymu w powietrze i wdychanie go.

Zagrożenia związane z paleniem papierosów

Ryzyko zdrowotne związane z paleniem wzrasta, gdy pracownicy pracują z materiałami niebezpiecznymi. Dym papierosowy może powodować astmę i raka. Dym może pozostawać na meblach, sprzęcie lub w powietrzu jeszcze długo po odejściu palacza. Naraża to ludzi na kontakt z dymem, nikotyną i chemikaliami, nawet jeśli są niepalący.

E-papierosy zawierają mniej substancji chemicznych, ale nadal są szkodliwe. E-papierosy są dostępne w wersjach smakowych, w których wykryto obecność metali. Metale te, w połączeniu z nikotyną, są bardzo niebezpieczne przy wdychaniu.

Narażenie na dym tytoniowy powoduje zarówno krótko-, jak i długoterminowe choroby. Należą do nich:

 • Krótkotrwałe narażenie – trudności z oddychaniem, ataki astmy, zawroty głowy, kaszel
 • Długotrwałe narażenie – rak, przewlekła obturacyjna choroba płuc, zapalenie oskrzeli, choroby serca.

Jak zmniejszyć ryzyko?

Najlepszym sposobem ochrony pracowników jest niepalenie. Pozwoli to znacznie ograniczyć narażenie. Aby uniknąć biernego palenia, należy trzymać się z dala od zadymionych pomieszczeń i miejsc, w których przebywali palacze.

Pracodawcy muszą zadbać o to, aby jakość powietrza w pomieszczeniach spełniała określone przepisami poziomy.

Najczęstszymi sposobami osiągnięcia tego celu są:

 • Zakazać palenia w miejscu pracy
 • Wyznaczenie miejsca do palenia na zewnątrz, które znajduje się w odległości 6 metrów lub więcej od drzwi, okna lub wlotu świeżego powietrza
 • Zapewnienie odpowiedniej wentylacji w miejscach, gdzie palenie jest dozwolone w pomieszczeniach zamkniętych

SmokeQuit to nowy suplement, który pomoże Ci rzucić palenie raz na zawsze. Kup go klikając w link poniżej:

SmokeQuit kapsułki - opinie, skład, cena i gdzie kupić?