Skontaktuj się

Dane kontaktowe:

Warsaw Spire, Plac Europejski 2, Warszawa 00-844

tel: 832-984-923

    Ujawnienie i zrzeczenie się odpowiedzialności:

    Ten projekt jest finansowany przez linki afiliacyjne. Kupując produkt w rekomendowanym przez nas sklepie, np. Amazon, https://athleticfestival.pl/ otrzymuje udział w sprzedaży lub stałą kwotę od sieci afiliacyjnej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

    W przeciwieństwie do innych stron w Internecie, https://athleticfestival.pl/ poleca tylko te produkty poprzez linki partnerskie, do których autorzy są całkowicie przekonani. Kupując produkt za pośrednictwem linku partnerskiego, bezpośrednio wspierasz informacje oferowane przez https://athleticfestival.pl/ i zapewniasz, że wyszukane i wysokiej jakości artykuły będą się regularnie pojawiać w przyszłości.

    Opinie na stronie https://athleticfestival.pl/ są w dużej mierze oparte na naszych własnych doświadczeniach oraz doświadczeniach osób z naszego otoczenia. W niektórych przypadkach obejmują one jednak również inne źródła zewnętrzne, takie jak badania internetowe, platformy ratingowe, wypowiedzi na forach itp. Dlatego nie odpowiada to pełnemu badaniu zgodnie z normami naukowymi.