Kto będzie najszybszym człowiekiem w 2022 roku?

Kto będzie najszybszym człowiekiem w 2022 roku?

Największą popularnością przy zawodach lekkoatletycznych, a w szczególności podczas Igrzysk Olimpijskich czy Mistrzostw Świata, cieszy się bieg na 100 metrów. Wygrany tej konkurencji jest uznawany za najszybszego człowieka na świecie, co budzi dużą ciekawość. Bukmacher Fuksiarz (zobacz Fuksiarz opinie) podpowie, kto może mieć ten tytuł w tym roku.

Kto będzie mistrzem świata na 100 metrów w 2022 roku

W tym roku najważniejszą, lekkoatletyczną imprezą będą mistrzostwa świata. Odbędą się one w połowie lipca w Stanach Zjednoczonych. To właśnie na te zawody w roku 2022 atleci przygotują swoją najlepszą formą. Tak tez można założyć, ze najlepszy czas na 100 metrów w tym sezonie padnie właśnie na tej imprezie.

Kto okaże się najszybszym człowiekiem globu? Z pewnością dobrym wyznacznikiem jest rzut oka na ostatnie najlepsze rezultaty. W 2021 roku najlepszy czas na 100 metrów należał do Trayvona Bromella, który przebiegł ten dystans w 9,76 sekundy. Ostatnio lepszy czas padł w 2015 roku, kiedy Justlin Gatlin miał 9,74 sekundy.

Czy Gatlin może zagrozić Bromellowi? Tutaj mamy prostą odpowiedź, ponieważ Amerykanin zakończył już karierę. Z roku na rok jego czasu były gorsze o tysięczne sekundy. Ta dyscyplina sportowa należy do młodych, a Gatlin już nie był w stanie wznieść się na wyższy poziom.

Co innego Trayvon Bromell, który ma na karku 26 lat. Najpoważniejszym kandydatem, który może mu przeszkodzić w triumfie wydaje się Christian Coleman, który jest w podobnym wieku. Mowa o mistrzu świata na 100 metrów, który wywalczył sobie ten tytuł w 2019 roku. Jednak nie rywalizował przez pewien czas, ponieważ był zawieszony przez agencję antydopingową.

Lipiec zbliża się wielkimi krokami, co za tym idzie rozstrzygnięcia w mistrzostwach świata w lekkiej atletyce, w biegu na 100 metrów poznamy już niedługo. Kto będzie najszybszym człowiekiem na ziemi?

Fuksiarz i zakład bez ryzyka – typy na najszybszego człowieka

W zakładach bukmacherskich można typować dziesiątki dyscyplin. Typowanie naturalnie możliwe jest też na zawody lekkoatletyczne. Tym bardziej tak dużą imprezę jak mistrzostwa świata. Kursy na takie wydarzenie będzie miał między innymi bukmacher Fuksiarz, którego ambasadorem jest Krzysztof Stanowski.

Na ten moment jeszcze nie znajdziemy oferty na bieg na 100 metrów na mistrzostwach świata. Do imprezy zostało jeszcze dużo czasu i może się pozmieniać. Jednak często to właśnie wartości wystawiane prze bukmacherów determinują faworytów. W związku z tym obserwowanie między innymi oferty Fuksiarza w pewnym momencie podpowie, czy faktycznie do Bromell jest najpoważniejszym kandydatem do złota.

Jednak naturalnie zakłady sportowe mogą się mylić i te zdarzenia mniej prawdopodobne również mogą się wydarzyć. W sporcie wszystko jest możliwe! Takie kwestie również można typować. Jednak należy pamiętać, że w Polsce możliwe jest granie tylko u legalnych, licencjonowanych operatorów – obecnie mamy ponad 20 takich podmiotów.

Konkurencja rośnie, w związku z tym też walka o klienta. Widzimy coraz szersze oferty, także na zawody lekkoatletyczne. Rywalizacja o graczy to również dla bukmacherów tworzenie promocji, które skłonią odbiorców do skorzystania z usługi jak np. zakłady bez ryzyka. Jeżeli chcesz być pewny i bezpieczny, gdzie obstawiać u legalnych bukmacherów to sprawdź stronę Obstawiamy.info, gdzie znajdziesz recenzje wyłącznie licencjonowanych zakładów sportowych i porady związane z obstawianiem.

Na polskim rynku pojawił się nowy produkt – Holisten. To kapsułki, które pomogą Ci szybko schudnąć. Dwufazowe działanie kapsułek wprowadzi organizm w stan ciągłego spalania tkanki tłuszczowej. Pierwsza faza Holisten przyspieszy metabolizm i zmniejszy apetyt, natomiast druga faza zmniejszy złogi tłuszczu