Zinamax kapsułki – opinie – składniki – cena – gdzie kupić?

ZINAMAX – 50% CENA

Zinamax kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić?


Trądzik jest chorobą skóry, która dotyka dużą część populacji i powoduje poważne reperkusje psychologiczne. Najbardziej dotknięta jest populacja nastolatków, wśród których szacuje się, że ponad 50% jest dotkniętych chorobą, w mniej lub bardziej ostrej formie.

Chociaż w mniejszych procentach, zaburzenia spowodowane przez trądzik może również utrzymywać się w dorosłości i spowodować poważne reperkusje na jakość życia: zaobserwowano, że osoby dotknięte trądzikiem skóry mają znacznie niższy poziom samooceny niż zdrowych podmiotów, z konsekwencjami, które wpływają na życie prywatne i zawodowe wielu z nich.

Najczęściej stosowanym środkiem farmakologicznym w leczeniu trądziku jest izotretynoina, która jednak powoduje bardzo silne skutki uboczne, z uszkodzeniem skóry, oczu, wątroby, mięśni, kości i układu rozrodczego.

Z tej potrzeby narodził się Zinamax, skuteczny i bezpieczny naturalny środek, który może przywrócić skórze jej naturalne piękno, a osobom cierpiącym na trądzik pomóc odzyskać pogodę ducha i radość życia.

Zinamax – czym jest i jak działa?

Zinamax - czym jest i jak działa?

Zinamax to produkt doustny, w 100% naturalny, który łączy w sobie najskuteczniejsze składniki aktywne do zwalczania trądziku we wszystkich stadiach jego manifestacji.

Kapsułki przenikają do głębszych warstw skóry, aby ją nawilżyć, wygładzić i rozjaśnić, dzięki czemu od razu wygląda zdrowiej i młodziej. Zinamax to kapsułki przeciwstarzeniowe, które zapewnia kompletną i natychmiastową kurację dla skóry twarzy.

Wszystko dzięki mieszance odżywczych składników, które wypełniają zmarszczki, wygładzają przebarwienia (plamy, cienie, zaczerwienienia, ale także pryszcze i zaskórniki), rozjaśniają cerę, głęboko nawilżają oraz stymulują metabolizm komórkowy i odnowę tkanek, dzięki czemu skóra zachowuje zdrowy i młody wygląd.

ZINAMAX – 50% CENA

Zinamax – jakie są zalety i efekty stosowania?

Regularne stosowanie suplementu Zinamax pozwala zatrzymać pojawianie się i gojenie oraz odtwarzanie ran i blizn spowodowanych trądzikiem.

Efekty działania Zinamax są następujące:

 • skutecznie zapobiega powstawaniu pryszczy, zaczerwienień, zaskórników i innych niedoskonałości spowodowanych zjawiskami zapalnymi;
 • przydatny w walce z trądzikiem u mężczyzn, kobiet, młodzieży i dorosłych;
 • aktywne działanie, polegające na usuwaniu zmian na miejscu, oraz zapobiegawcze, polegające na blokowaniu powstawania nowych zmian;
 • skuteczny w zwalczaniu trądziku spowodowanego skokami hormonalnymi;
 • skuteczny w walce z trądzikiem spowodowanym infekcjami bakteryjnymi lub stanami zapalnymi;
 • przydatny w nadawaniu skórze zdrowego, czystego i zadbanego wyglądu;
 • bezpieczne dla zdrowia;
 • unikalny: kombinacja składników obecnych w Zinamax nie jest powtórzona w żadnym innym produkcie na rynku.

Zinamax – jakie składniki zawiera formuła

Zinamax - jakie składniki zawiera formuła

Wszystkie składniki preparatu Zinamax zostały poddane intensywnym badaniom naukowym, które potwierdziły jego skuteczność i całkowite bezpieczeństwo dla organizmu. Odkryjmy wszystkie składniki tego doskonałego suplementu diety:

 • Sarsaparilla: ta roślina pochodząca z Ameryki Południowej jest znana w przemyśle nutraceutycznym ze swoich zdolności antybakteryjnych. Zwykle stosowany w tradycyjnej medycynie karaibskiej, badania naukowe wykazały dużą skuteczność ekstraktu z tej rośliny w zwalczaniu infekcji bakteryjnych (zwłaszcza bakterii Gram-dodatnich, takich jak P. acne) oraz infekcji grzybiczych, czyli grzybów, które z łatwością mogą zaatakować osłabioną trądzikiem skórę.
 • Liść pokrzywy: Właściwości pokrzywy są znane i uznane. W kontekście walki z trądzikiem ważna jest wysoka zawartość fenoli i pochodnych kwasu hydroksycynamonowego, obecnych w liściach, które mają silne właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne.
 • Cynk jest mikroelementem, który bierze udział w tworzeniu licznych kofaktorów enzymatycznych. U osób cierpiących na trądzik, stężenie cynku jest znacznie niższe niż normalnie. Badania kliniczne wykazały, że doustne przyjmowanie bioprzyswajalnego cynku zmniejsza powstawanie krost, grudek, zaskórników i pryszczy trądzikowych nawet o 100% w ciągu 12 tygodni (źródło) (źródło).
 • Witamina C to niezbędny tonik dla skóry, będący głównym elementem stymulującym produkcję kolagenu. W rzeczywistości, ten wielofunkcyjny związek jest w stanie promować trwałość białek hydroksylazy lizylowej i hydroksylazy prolylowej niezbędnych do produkcji kolagenu. (źródło).

ZINAMAX – 50% CENA

Zinamax – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Novacne jest produktem w 100% naturalnym, zdrowym i bezpiecznym, bez żadnych przeciwwskazań.

Należy dokładnie sprawdzić, czy nie ma subiektywnych alergii na składniki zawarte w produkcie.

Zinamax – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Zinamax to suplement diety w postaci tabletek do połykania.

Producent zaleca spożywanie dwóch kapsułek dziennie dla uzyskania maksymalnej skuteczności. Zaleca się stałe stosowanie u osób zagrożonych ze względu na wiek, predyspozycje rodzinne lub historię osobistą.

ZINAMAX – 50% CENA

Zinamax – Recenzje i opinie tych, którzy go wypróbowali

Mój syn zaczął mieć krosty, pryszcze i zaskórniki w wieku 14 lat. Ja musiałam znosić ból obserwowania, jak się zmienia, z każdym dniem stając się coraz smutniejsza. Był słonecznym i pełnym życia chłopcem, ale z powodu trądziku nie wychodził już z domu. Był zaczepiany przez kolegów z klasy, a dziewczyny zupełnie go ignorowały. Zaczął brać Zinamax, dzięki radom naszego dermatologa. W ciągu zaledwie 4 tygodni krostki zniknęły, skóra stała się miękka i lśniąca, a jego życie się zmieniło. Znów odnalazł swój uśmiech… i ja też!

Trądzik prześladował mnie od czasów szkolnych i był potępieniem całego mojego życia. Kiedy byłam dziewczynką, nie było żadnych środków zaradczych i musiałam pogodzić się z samotnością i ciągłym wyśmiewaniem. Wszyscy mówili mi: „jak dorośniesz, to minie”. Widziałam u moich kolegów z klasy, którzy mieli ten sam problem, z roku na rok następowała poprawa. Natomiast moja twarz pozostawała oszpecona i nieregularna bez żadnych oznak poprawy. Kiedy byłem już dorosły, zdałem sobie sprawę, że to nie zniknie samo z siebie i popadłem w głęboką depresję. Ale na szczęście czasy się zmieniają i kiedy dowiedziałam się o istnieniu Zinamax, od razu chciałam go wypróbować. To był najlepszy wybór w moim życiu. Mój trądzik odszedł, mam pełne życie i znalazłem szczęście i radość w życiu ponownie.

Zinamax – cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Zinamax - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Zinamax można kupić bezpośrednio na stronie producenta. Klikając na ten link możesz zamówić swój pakiet z zacisza własnego domu i bez konieczności płacenia dodatkowo za pośredników handlowych.

ZINAMAX – 50% CENA

Wypełnij formularz, a kurier dostarczy Zinamax w bardzo krótkim czasie pod wskazany adres: zazwyczaj wystarczą dwa dni robocze. Możesz zapłacić kartą kredytową, przelewem lub za pobraniem, płacąc kurierowi przy odbiorze.

Gwarancja zwrotu pieniędzy – Producent jest tak przekonany o jakości Zinamax , że oferuje gwarancję zwrotu pieniędzy.Trądzik: czym jest i jak możesz z nim walczyć?

Trądzik to choroba skóry, która dziś jest znacznie lepiej poznana i dlatego można z nią walczyć stosując odpowiednie środki zaradcze. Pojawienie się tej dolegliwości w wieku dojrzewania zawsze sugerowało, że może za nią stać czynnik hormonalny, ale ostatnie badania podkreślają rolę bakterii, która w połączeniu ze wzrostem testosteronu jest główną przyczyną tej choroby (źródło):

 • Rola hormonów: w okresie dojrzewania organizm doświadcza zmian hormonalnych, z produkcją wysokiego stężenia hormonów zwanych androgenami, które są podstawą rozwoju postaci seksualnych.
 • Hipersekrecja łoju: w połączeniu ze wzrostem androgenów, skóra produkuje większe ilości sebum, tłustej substancji wytwarzanej przez gruczoły związane z cebulką włosa. W normalnych warunkach sebum wydostaje się tym samym kanałem co łodyga włosa i jest rozproszone po całej skórze.
 • Rola bakterii: na tym etapie wzrostu, bakteria może włamać się i wywołać trądzik: Propionibacterium acne osiada w mieszku włosowym i zaczyna odżywiać się sebum. Aby zapobiec wydostawaniu się łoju na zewnątrz, P. acne działa na pewne komórki skóry, keratynocyty, zmieniając ich zachowanie.
 • Keratynocyty i zmiany trądzikowe: keratynocyty zaczynają się nadmiernie namnażać i wraz z P. acne, który wytwarza warstwę gęstego śluzu zwanego biofilmem, tworzą korek, który uniemożliwia wydostanie się łoju. Bakteria ma wtedy do dyspozycji tak dużo pożywienia i zaczyna się bardzo szybko rozmnażać, wywołując reakcję zapalną.
 • Interleukina 2: Reakcja zapalna jest wywoływana przez białko zwane interleukiną 2, które jest produkowane przez keratynocyty. W wyniku przewlekłego stanu zapalnego powstają zmiany skórne i blizny typowe dla trądziku.

Aby zwalczyć trądzik, należy więc działać jednocześnie

 • produkcja hormonów;
 • infekcji bakteryjnej;
 • reakcji zapalnej.

Wskazówki, które należy stosować, aby zapobiec nadmiarze sebum i powstawaniu trądziku

Aby zmniejszyć ryzyko powstawania pryszczy i krost, warto zastosować kilka drobnych trików:

 • często myj włosy i nie ścinaj ich zbyt długo;
 • brać codziennie prysznic z użyciem hipoalergicznych i łagodnych mydeł;
 • codziennie wieczorem przed pójściem spać zmyj makijaż;
 • kontroluj swoją wagę, ponieważ może ona powodować zaburzenia równowagi hormonalnej, które wpływają na trądzik.

ZINAMAX – 50% CENA

Zinamax kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić?


https://ncez.pzh.gov.pl/