Urostom kapsułki – opinie – składniki – cena – gdzie kupić?

UROSTOM – strona producenta

Urostom kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić? Urostom - czym jest i jak działa? Urostom - jakie są zalety i efekty stosowania? Urostom - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Suplement diety to kapsułka zawierająca mieszankę ekstraktów z roślin leczniczych.

Urostom w promocyjnej cenie 137 zł zamiast 327 zł 

(opakowanie zawiera 30 tabletek)Artykuł o kapsułkach Urostom, które mogą być stosowane w celu pozbycia się choroby i nieprzyjemnych dolegliwości związanych z przerostem prostaty.

Zapalenie gruczołu krokowego diagnozuje się u mężczyzn po 40. roku życia, ale młodzi mężczyźni mogą zachorować, jeśli są stale przechłodzeni lub jeśli często zmieniają partnerów seksualnych. Stan zapalny prostaty powstaje w wyniku zastoju krwi i naruszenia odpływu wydzieliny produkowanej przez gruczoł.

Urostom – czym jest i jak działa?

Urostom - czym jest i jak działa?

Po zażyciu kapsułek odczujesz następujące pozytywne zmiany:

 • ból jest złagodzony dzięki Urostom;
 • zmniejsza się obrzęk;
 • proces oddawania moczu jest ułatwiony.
 • likwiduje również zaburzenia erekcji. Problemy z erekcją już Cię nie martwią, masz pragnienie i zdolność do zaspokojenia swojej partnerki.

UROSTOM – 50% CENA

Jakie są czynniki ryzyka zapalenia gruczołu krokowego?

 • niska aktywność ruchowa;
 • nadmierne chłodzenie;
 • stres;
 • alkoholizm; palenie papierosów;
 • długotrwała abstynencja;
 • infekcje seksualne;
 • zaparcia z powodu złej diety;
 • przewlekłe choroby narządów wewnętrznych.

Urostom – jakie składniki zawierają kapsułki?

Urostom - jakie składniki zawierają kapsułki?

Aktywne składniki preparatu Urostom wzmacniają wzajemnie swoje działanie, zatrzymują procesy patologiczne w prostacie i drogach moczowych.

Producent umieścił w kapsułkach wymienione składniki:

 • Jagody żurawiny zawierają witaminy i kwasy organiczne, które odkażają drogi moczowe, hamują rozwój wirusów i bakterii, pomagają usuwać zły cholesterol z naczyń krwionośnych. Wiąże trujące rodniki, usuwa je z organizmu. Zatrzymuje opuchliznę. Roślina lecznicza zakwasza mocz, zapobiega krystalizacji soli moczowych, co ułatwia opróżnianie pęcherza moczowego.
 • Wyciąg z kwiatów rumianku zawiera olejki eteryczne, karoten, kwasy organiczne, które działają odczulająco, przeciwzapalnie, przeciwskurczowo. Roślina lecznicza normalizuje trawienie, likwiduje zaparcia, obniża ciśnienie jelitowe na prostatę.
 • Suszony wyciąg z pokrzywy zawiera sterydy, które aktywują wydzielanie gruczołu krokowego. Liście pokrzywy działają przeciwzapalnie, wspomagają gojenie się ran, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych, tamują krwawienia. Wszystkie części rośliny mają właściwości immunomodulujące i antyseptyczne.
 • Ekstrakt z sosny – działa jako ogólny tonik i antyseptyk, który odkaża drogi moczowe, łagodzi obrzęki, zatrzymuje stany zapalne gruczołu prostaty.
Urostom kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić? Urostom - czym jest i jak działa? Urostom - jakie są zalety i efekty stosowania? Urostom - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

UROSTOM – 50% CENA

Urostom – jakie są zalety i efekty stosowania?

Aby udowodnić, że suplement działa, przeprowadzono badania kliniczne na 755 ochotnikach.

Według mężczyzn, kapsułki pozwoliły im pozbyć się następujących chorób:

 • zapalenie prostaty;
 • zapalenie cewki moczowej;
 • impotencja;
 • sterylność;
 • osłabiony popęd seksualny.

Mężczyźni zgłosili zwiększony odsetek ruchliwych plemników, zatrzymanie przedwczesnego wytrysku. Poprawiły się relacje z partnerami seksualnymi.

UROSTOM – 50% CENA

Urostom kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić?

Zamów Urostom w promocyjnej cenie 137 zł zamiast 327 zł (opakowanie zawiera 30 tabletek)

Urostom – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Urostom zawiera szczegóły dotyczące stosowania suplementu:

 • Zalecana dawka preparatu Urostom: spożywać 1 kapsułkę dwa razy dziennie (rano i wieczorem).
 • Zaleca się przyjmowanie tabletek 30 minut przed posiłkiem.
 • Zawsze pij szklankę wody (nie mleka lub soku).
 • Czas przyjmowania leku zależy od stopnia zaawansowania choroby i ogólnego stanu organizmu mężczyzny.
Urostom - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Urostom – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Ponieważ Urostom składa się z roślin leczniczych, nie ma żadnych skutków ubocznych podczas jego stosowania. Jednak u osób predysponowanych do reakcji alergicznych nie można wykluczyć nieadekwatnej reakcji na czynnik drażniący.

Lek powinien być stosowany w pierwszym stadium choroby, kiedy mężczyzna zauważa zaburzenia w oddawaniu moczu i dyskomfort. W zaniedbanych przypadkach konieczna jest konsultacja z lekarzem.

Urostom – Opinie i recenzje z forum

W prawdziwych recenzjach zamieszczonych w Internecie, znaleźliśmy następujące opinie klientów na temat suplementu:

„Przez długi czas cierpiałem na zapalenie prostaty. W nocy wstawałem 3 razy, żeby oddać mocz, wypróżnianie powodowało ból i pieczenie. Kupiłem Urostom od producenta i po tygodniu nastąpiła ulga. Stosowałem suplement przez miesiąc, teraz czuję się dobrze”.

„Często miałem problemy w seksie. Ja spuszczałem się szybko, a moja dziewczyna nie miała dość, raz nawet doszło do walki. Odkryłem istnienie Urostom i postanowiłem go wypróbować. Po tygodniu poczułem, że czas trwania stosunku się wydłużył, a po godzinie byłem w stanie powtórzyć stosunek. Laura jest zadowolona, nie ma więcej problemów”.

„Mój dziadek i ojciec cierpieli na przewlekłe zapalenie prostaty. Ich choroba została przeniesiona na mnie. Po ostrym ataku lekarz sugerował usunięcie części prostaty lub przyjmowanie leków, aby zapobiec zaostrzeniu choroby. Ja wybrałem to drugie. Teraz biorę Urostom co 3 miesiące. Minął rok, nie było żadnych zaostrzeń, czuję się dobrze”.

Urostom kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić? Urostom - czym jest i jak działa? Urostom - jakie są zalety i efekty stosowania? Urostom - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Urostom – cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Urostom - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

W Internecie często można natknąć się na podróbkę popularnego produktu. Ten suplement na zapalenie gruczołu krokowego nie jest wyjątkiem. Urostom nie wysyła do aptek internetowych, Amazon lub Allegro, co oznacza, że oryginał nie jest tam sprzedawany. Jeśli chcesz kupić skuteczny produkt, wejdź na stronę producenta.

Zakup oryginalnego produktu jest prosty – kliknij na link, złóż wniosek i otrzymaj telefon od menedżera, w ciągu 30 minut. Cena produktu jest aktualnie obniżona o 50%!Co to jest rak prostaty?

Rak gruczołu krokowego powstaje, gdy w gruczole krokowym rozwijają się nieprawidłowe komórki. Komórki te mają możliwość dalszego namnażania się i ewentualnego rozprzestrzeniania się poza gruczoł krokowy. Lekarze nie wiedzą, co jest przyczyną raka gruczołu krokowego. Wiedzą jednak, że wzrost komórek rakowych w gruczole krokowym jest stymulowany przez męskie hormony, zwłaszcza testosteron. Na większość wzrostu raka gruczołu krokowego ma wpływ testosteron, ale szybkość wzrostu raka gruczołu krokowego jest różna u różnych mężczyzn. U niektórych mężczyzn rak rośnie bardzo powoli (tzw. niezłośliwy), u innych wzrost jest szybszy (agresywny).

U mężczyzn prawdopodobieństwo rozwoju raka gruczołu krokowego wzrasta z wiekiem. Jest on również częstszy u mężczyzn, których ojciec lub brat chorował na raka gruczołu krokowego, a także w rodzinach, w których występują określone geny, takie jak geny BRCA1 lub BRCA2.

Każdy, kto ma prostatę, może zachorować na raka gruczołu krokowego – w tym kobiety transpłciowe, osoby binarne o męskiej orientacji lub osoby interseksualne.

Objawy raka gruczołu krokowego

Często rak gruczołu krokowego nie daje żadnych objawów, zwłaszcza we wczesnych stadiach. Może pozostać niewykryty przez pewien czas i nadal nie powodować objawów.

Jeśli wystąpią objawy, mogą one obejmować:

 • Odczuwanie częstej lub nagłej potrzeby oddania moczu, zwłaszcza w nocy
 • Trudności z oddawaniem moczu (np. problemy z rozpoczęciem oddawania moczu lub niemożność oddania moczu, gdy uczucie to jest obecne)
 • Dyskomfort przy oddawaniu moczu
 • Stwierdzenie obecności krwi w moczu lub nasieniu
 • Ból w dolnej części pleców, górnej części ud lub bioder
 • Ból kości
 • Nieoczekiwana utrata wagi.

Rodzaje raka gruczołu krokowego

Rak gruczołu krokowego jest opisywany w zależności od jego umiejscowienia w organizmie.

Większość nowotworów gruczołu krokowego rośnie bardzo powoli i około 95% mężczyzn przeżywa co najmniej 5 lat od rozpoznania, zwłaszcza w przypadku rozpoznania miejscowego raka gruczołu krokowego, a około 90% przeżyje 10 lat od rozpoznania.

Łagodne schorzenia gruczołu krokowego – pokonaj je z Urostom

Problemy z gruczołem krokowym często nie są wynikiem raka gruczołu krokowego. Urostom pomoże w dolegliwościach związanych z prostatą

Benign Prostate Hyperplasia (BPH) – powiększona prostata

Od około 40 roku życia prostata mężczyzny zaczyna się powiększać, co prowadzi do powstania stanu zwanego łagodnym przerostem gruczołu krokowego (Benign Prostate Hyperplasia – BPH). Łagodny oznacza, że nie jest to rak, a hiperplazja oznacza „zbyt dużo tkanki”. Prawdopodobieństwo rozwoju BPH wzrasta z wiekiem i ostatecznie 80% mężczyzn ma powiększoną prostatę, ale wielu z nich nigdy nie będzie miało objawów.

Powiększona prostata wywiera nacisk na cewkę moczową i powoduje problemy z oddawaniem moczu. W leczeniu BPH stosuje się leki lub operację, ale tylko wtedy, gdy objawy stają się uciążliwe. Należy pamiętać, że BPH nie jest rakiem prostaty, mimo że większość objawów jest taka sama podczas oddawania moczu.

Zapalenie gruczołu krokowego (Prostatitis)

Jest to zakażenie gruczołu krokowego, które może powodować ból, gorączkę, obrzęk gruczołu krokowego oraz krew i ropę w moczu. Może mieć objawy podobne do BPH, ale zwykle jest leczone antybiotykami. Zakażenie pęcherza moczowego zwykle występuje w tym samym czasie. Zgłoś się do lekarza, jeśli w moczu pojawi się krew (hematuria).


oficjalna strona producenta

Zamów Urostom w promocyjnej cenie 137 zł zamiast 327 zł (opakowanie zawiera 30 tabletek)

Urostom kapsułki - opinie - składniki - cena - gdzie kupić?

Kup oryginalny produkt Urostom korzystając ze strony producenta. Kliknij w link i kup oryginalny Urostom w najlepszej cenie.