Slim Patch plastry – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Slim Patch plastry - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Slim Patch to nowy środek wspomagający dla osób stosujących dietę odchudzającą, której celem jest przywrócenie dobrego samopoczucia i piękna ich fizycznej formy.

W Poslce rynek suplementów i naturalnych środków leczniczych przeżywa okres rozkwitu, zwłaszcza dla wszystkich tych produktów, które zawierają 100% naturalnych składników. Jednym z nich jest Slim Patch, plastry, które są zalecane zarówno przez ekspertów, jak i nabywców dla wszystkich tych, którzy decydują się na podjęcie programu odchudzania.

Jak podaje oficjalna strona producenta, kombinacja składników zawartych w preparacie wewnętrznym może okazać się cennym wsparciem dedykowanym procesom trawiennym i metabolicznym. Zobaczmy jak używać plastrów Slim Patch, jak one działają i gdzie je kupić.

Slim Patch – co to jest i jak działa?

Slim Patch - co to jest i jak działa?

Slim Patch są nowym produktem wprowadzonym na rynek polski, aby pomóc wszystkim tym, którzy chcą osiągnąć zdrową wagę dzięki zastosowaniu naturalnych składników. Jest to opakowanie zawierające plastry, które należy stosować codziennie na czystą, suchą i nieowłosioną skórę, również w nocy.

Wewnętrzna formuła wykorzystująca naturalne składniki aktywne działa na zasadzie systemu transdermalnego, tzn. poprzez ciągłe uwalnianie substancji aktywnych do organizmu. Celem stosowania tego systemu, jak wyjaśnia producent na swojej oficjalnej stronie internetowej, jest zagwarantowanie organizmowi stałego uwalniania substancji aktywnych zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Slim Patch – jakie są zalety i efekty stosowania?

Stosowanie i używanie plastrów wyszczuplających Slim Patch może więc przynieść korzyści, odpowiadając pozytywnie na szereg potrzeb:

 • przeciwdziałają gromadzeniu się tłuszczów, które prowadzą do powstawania poduszeczek tłuszczowych;
 • poprawia krążenie krwi i eliminuje nadmiar płynów, zmniejszając zatrzymywanie wody w organizmie;
 • ograniczają uczucie głodu i poprawiają nastrój, który często jest obniżany przez zbyt rygorystyczne diety;
 • minimalizują ryzyko wystąpienia działań niepożądanych, dzięki zmniejszonej dawce składników aktywnych w porównaniu z produktami doustnymi.

Slim Patch – Jakie składniki zawierają plastry?

Slim Patch - Jakie składniki zawierają plastry?

Plastry Slim Patch zawierają szereg naturalnych składników, które w połączeniu, jak podaje producent, mogą wyzwolić możliwe korzystne działanie na organizm. Każdy składnik aktywny jest specjalnie badany i wybierany przez najlepszych specjalistów pracujących w laboratoriach firmy.

Pełna lista składników znajduje się na odwrocie opakowania, a także wewnątrz ulotki. W szczególności, każdy plaster zawiera:

 • ekstrakt z yerba mate: składnik aktywny, który wspomaga wzrost energii w ciągu dnia i oczyszcza organizm z metali i toksyn
 • morwa biała: która może być pomocna we wspieraniu zdrowych procesów metabolicznych
 • wodorosty wakame: które mogą wspomagać utlenianie komórek tłuszczowych
 • wyciąg z magnolii: który może być pomocny w ułatwianiu godzenia snu i normalizowaniu poziomu glukozy we krwi
 • jagody goji: zawierają duże ilości błonnika i mogą być pomocne we wspomaganiu procesów trawiennych i metabolicznych
 • fukoksantyna: zawarta w wodorostach wakame, może być pomocna w promowaniu spalania tłuszczu w nocy

Slim Patch – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Plastry Slim Patch nie wydają się mieć żadnych szczególnych zagrożeń dla zdrowia lub przeciwwskazań. W pewnych okolicznościach, takich jak podczas ciąży i karmienia piersią, zaleca się unikać ich stosowania. Jeśli cierpisz na jakąkolwiek szczególną patologię, powinieneś zasięgnąć porady lekarza przed użyciem tego produktu.

Mimo, że jest to produkt naturalny, jak podaje producent, nie należy go przyjmować, jeśli masz alergie lub nietolerancje na którykolwiek ze składników. Producent zaleca dalsze stosowanie preparatu w połączeniu ze zdrowym stylem życia, dietą odchudzającą i aktywnością fizyczną.

Plastry nie zawierają laktozy, nie zawierają glutenu i mogą być stosowane przez osoby z celiakią. Wydaje się, że nie zawierają żadnych parabenów ani dodatkowych barwników. Przed rozpoczęciem stosowania należy zawsze zasięgnąć porady lekarza.

Slim Patch – jak stosować? Instrukcja i ulotka

Slim Patch - jak stosować? Instrukcja i ulotka

Slim Patch to plastry, które nie są zbyt duże i można je łatwo dopasować do skóry. Można je nosić na dzień i na noc, dzięki czemu zawarte w nich składniki aktywne są wchłaniane przez skórę. Wszystko, co musisz zrobić, to nałożyć je na wybrane miejsce, tak długo, jak skóra jest czysta, sucha i pozbawiona włosów.

Kiedy plaster wchodzi w kontakt ze skórą, ciepło ciała pozwoli zawartym w nim substancjom przejść przez skórę i dostać się do organizmu. W ten sposób każda substancja uwalnia swoją skuteczność w sposób, który może pomóc zmniejszyć napady głodu. Pomaga stymulować system drenażowy i pozbyć się nagromadzonych toksyn z organizmu. Pamiętaj, aby usunąć plaster po 12 godzinach i nakleić nowy w innym miejscu na skórze. Należy zawsze postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na ulotce lub na odwrocie opakowania.

Slim Patch – opinie i recenzje z forum

Slim Patch nie wydają się być komercyjnym oszustwem. Z wielu opinii i recenzji zamieszczonych przez kupujących wynika, że są oni zadowoleni i polecają ich stosowanie.

„Jestem na diecie odchudzającej i chciałam wypróbować plastry Slim Patch. Dzięki nim wspomagam regularne odtruwanie organizmu z odpadów i toksyn i naprawdę je polecam!”

„Podjęcie programu odchudzającego nigdy nie jest łatwe. Oprócz niskokalorycznej diety i aktywności fizycznej, regularnie stosuję plastry Slim Patch. Okazują się być doskonałym wsparciem dedykowanym dla dobrego stanu skóry, funkcji trawiennych i metabolicznych”.

Slim Patch – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Slim Patch - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Plastry nie są dostępne w aptekach, sklepach zielarskich ani na stronach internetowych. Jedynym sposobem, aby mieć pewność zakupu oryginalnego produktu jest złożenie zamówienia na oficjalnej stronie producenta. Wybór ten został dokonany w celu stworzenia bezpośredniego kanału z firmą i utrzymania niższych cen.

Plastry Slim Patch można kupić wypełniając formularz na stronie internetowej. Po wprowadzeniu danych, będziesz musiał poczekać na telefon od operatora, aby potwierdzić zamówienie.

W niektórych okresach roku firma prowadzi promocje dla nowych klientów. Pośpiesz się i zamów swoje naszywki zanim oferta się skończy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w momencie składania zamówienia można zwrócić się bezpośrednio do wyspecjalizowanych operatorów, którzy będą w stanie pomóc w jak najszybszym rozwiązaniu Państwa problemów.Czy przerywany post może pomóc w odchudzaniu?

Utrata wagi zawsze była jednym z głównych wyzwań dla tak wielu ludzi. Od zwykłych problemów w życiu codziennym do haniebnych zaburzeń, takich jak otyłość i zmęczenie, zwiększenie masy ciała może być przyczyną tak wielu negatywnych skutków dla naszego zdrowia. Można to uznać za główny powód, dla którego największy odsetek dyplomowanych lekarzy i ekspertów medycznych zawsze sugeruje utrzymanie zdrowej wagi.

W tej specyficznej metodzie postu trzeba pościć przez 16 godzin dziennie i trzeba też ograniczyć jedzenie. Jest jeszcze jedna metoda o nazwie metoda 5:2, w której trzeba ograniczyć spożycie kalorii i ograniczyć je do 500 Kcal przez 2 dni w tygodniu.

Wiele osób twierdzi, że przerywany post może pomóc w odchudzaniu. W rzeczywistości, przerywany post jest specyficznym rodzajem odżywiania się, które polega na zamianie postu na dobrze zaplanowany posiłek. Innymi słowy, przerywany post to nazwa jedzenia tylko w określonym czasie. Chociaż ten specyficzny rodzaj postu może pomóc w utracie wagi, istnieje kilka powszechnych mitów na temat przerywanego postu.

Istnieją powszechne mity, jak to, że post oznacza głodówkę lub osoba może czuć się głodna w takiej metodzie. Nie są one jednak prawdziwe, ponieważ kiedy staniesz się bardziej elastyczny metabolicznie, twoje ciało będzie w stanie wykorzystać tkankę tłuszczową jako paliwo. Poza tym, poszczenie nie oznacza bycia obsłużonym. Istnieją pewne błędne przekonania, że post może być szkodliwy dla hormonów, ale w rzeczywistości jest dobry dla hormonów. W przeciwieństwie do faktu, że jest wymieniony w mitach i plotkach, nie jest również szkodliwe dla metabolizmu ciała, więc można łatwo iść na to.

Korzyści z postu przerywanego, które nie dotyczą utraty wagi

 • Może pomóc w utrzymaniu mięśni – Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Illinois wykazało, że uczestnicy, którzy stracili na wadze stosując przerywany post, stracili mniej mięśni niż ci, którzy stosowali dietę ograniczającą kalorie.
 • Może pomóc w utrzymaniu tkanki tłuszczowej na brzuchu – Badania wykazały, że u osób z nadwagą, które przez 12 tygodni pościły przez 14 godzin dziennie, zaobserwowano zmniejszenie rozmiaru talii i trzewnej tkanki tłuszczowej na brzuchu.
 • To może zmniejszyć ryzyko cukrzycy – Po 12 tygodniach prób, wszyscy uczestnicy zauważyli poprawę w zakresie wspólnych markerów zespołu metabolicznego, w tym wysokiego poziomu cukru we krwi.
 • Może obniżyć wysokie ciśnienie krwi
Slim Patch plastry - opinie, skład, cena, gdzie kupić?