Silk Touch krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Silk Touch to najwyższej jakości krem upiększający do twarzy na bazie kwasu hialuronowego. Przeznaczony jest do pielęgnacji zmarszczek, linii ekspresji, przebarwień i suchości skóry oraz plam skórnych.

Silk Touch krem - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Produkt może być stosowany przez kobiety i mężczyzn oraz w przypadku różnych typów skóry, aby zapewnić działanie odświeżające, zmiękczające i nawilżające.

Jak stosuje się Silk Touch i jak często można go stosować w ciągu dnia? Jaki jest jego skład wewnętrzny i jakie są doświadczenia indywidualnych nabywców, którzy już go wypróbowali? Na tej stronie dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć!

Silk Touch – co to jest i jak działa?

Silk Touch - co to jest i jak działa?

Silk Touch to nowy krem upiększający, który można stosować codziennie na skórę twarzy, która jest fizjologicznie narażona na działanie różnych warunków klimatycznych i upływ czasu. Z tego powodu preparat jest odpowiedni również dla najbardziej delikatnych typów skóry kobiet i mężczyzn, ze zmarszczkami, przebarwieniami i suchością.

Każde opakowanie zawiera wybrane substancje pomocnicze pochodzenia naturalnego, dobrane z uwagą i troską przez producenta. Jego regularne stosowanie może przynieść szereg korzyści oraz zapewnić działanie łagodzące, nawilżające, uelastyczniające i zmiękczające.

Formuła z naturalnymi substancjami pomocniczymi może pomóc w uzyskaniu działania nawilżającego, zmiękczającego, uelastyczniającego i odświeżającego.

Silk Touch – jakie są zalety i efekty stosowania?

Silk Touch jest zalecany do pielęgnacji skóry dojrzałej, ale może być również stosowany do pielęgnacji skóry młodszej jako codzienny kosmetyk. Jego konsystencja nie plami ani nie natłuszcza skóry, nie uwalnia trwałych substancji zapachowych i nie zawiera żadnych sztucznych substancji, barwników, dodatków ani konserwantów.

Silk Touch okazuje się być doskonałym wsparciem dla:

 • dobrego samopoczucia i piękna skóry twarzy,
 • jej nawilżenia i elastyczności,
 • produkcji kolagenu i elastyny,
 • jest szybko wchłaniany do głębokich warstw skóry właściwej.

Silk Touch – jaki jest skład kremu?

Silk Touch - jaki jest skład kremu?

Krem upiększający Silk Touch zawiera wyłącznie substancje pomocnicze pochodzenia naturalnego, które wydają się być lepiej tolerowane przez skórę właściwą, bez ryzyka podrażnienia lub swędzenia. Pełną informację o Inci można znaleźć w ulotce dołączonej do opakowania lub bezpośrednio na opakowaniu:

 • Kwas hialuronowy (może zapewnić działanie nawilżające, zmiękczające i wygładzające, zalecany również w przypadku skóry ze zmarszczkami i przebarwieniami)
 • Masło shea (może mieć działanie uelastyczniające i nawilżające, nie plami i nie obciąża skóry twarzy)

Silk Touch – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Silk Touch nie wydaje się mieć żadnych istotnych przeciwwskazań. Wszystko to ze względu na swoją wewnętrzną formułę pochodzenia naturalnego opartą na kwasie hialuronowym i maśle shea.

Produktu nie należy stosować na gojące się rany i podrażnienia, w przypadku uczulenia na wewnętrzne substancje czynne, które należy sprawdzić w Inci produktu w momencie zakupu.

Silk Touch – jak używać? Stosowanie i instrukcja

Silk Touch - jak używać? Stosowanie i instrukcja

Formułę Silk Touch można stosować codziennie zgodnie z oficjalnymi zaleceniami zawartymi w ulotce dołączonej do opakowania.

Krem, który ma delikatną i lekką konsystencję, należy nakładać w niewielkich ilościach, przestrzegając właściwej higieny osobistej, i wmasowywać do całkowitego wchłonięcia.

Silk Touch – opinie i recenzje z forum

„Silk Touch to naprawdę dobry krem upiększający, który wspomaga nawilżanie mojej skóry twarzy. Używam go codziennie i polecam go wszystkim.”

„Krem Silk Touch okazał się być doskonałej jakości dla mojej skóry zniszczonej przez dym papierosowy. Używam go codziennie po zabiegach higienicznych.

„Jestem bardzo zadowolona z zakupu urządzenia Silk Touch. Jego naturalna formuła pomaga mi dbać o dobrą kondycję skóry twarzy, a działanie nawilżające pomaga również przeciwdziałać niedoskonałościom.

Silk Touch – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Silk Touch - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Krem do twarzy Silk Touch można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta. Można tam znaleźć listę możliwych korzyści, opinie kupujących, opis wewnętrznej formuły i przydatne wskazówki dotyczące użytkowania. Obecnie obowiązujące promocja, która pozwala kupić krem o 50% taniej.

Nie zaleca się kupowania przez portale jak Amazon lub Allegro, które mogą oferować podrobione produkty, które mogą okazać się niebezpieczne dla naszej skóry.Co powoduje powstawanie zmarszczek?

Z wiekiem drobne linie i zmarszczki na twarzy i szyi sprawiają, że czujemy się starsi, niż jesteśmy w rzeczywistości. Dobra wiadomość jest taka, że istnieją różne sposoby na zminimalizowanie tych wymownych oznak wieku. Rzeczywiście możesz zmniejszyć te zmarszczki, a nawet opóźnić ich pojawienie się – a wiele z metod utrzymania zdrowej, pozbawionej zmarszczek skóry można wykonać niedrogo i w zaciszu własnego domu.

Zmarszczki powstają, gdy kolagen i elastyna, które są składnikami budulcowymi skóry, z czasem ulegają rozpadowi, powodując, że wierzchnia warstwa skóry traci swoją wytrzymałość i elastyczność – a w końcu wiotczeje, co prowadzi do pojawienia się zmarszczek. Jest to naturalna część procesu starzenia się, ale można ją złagodzić i/lub opóźnić dzięki odpowiedniej pielęgnacji skóry, która obejmuje odbudowę i wzmocnienie kolagenu i elastyny.

Co możesz zrobić, aby zredukować zmarszczki?

Chociaż nie jesteś w stanie kontrolować wszystkich czynników powodujących powstawanie zmarszczek i nierównomierny koloryt skóry, możesz podjąć następujące działania, które pomogą Ci zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek oraz utrzymać skórę w dobrym stanie, a ogólny stan zdrowia na optymalnym poziomie:

 • Zapobiegaj ekspozycji na słońce i stosuj filtry przeciwsłoneczne.
 • Nie pal – a jeśli palisz, rzuć palenie.
 • Jedz zdrową żywność, witaminy i minerały.
 • Ogranicz spożycie cukru i napojów alkoholowych.
 • Pij dużo wody, aby zachować odpowiednie nawodnienie organizmu.
 • Zapewnij sobie odpowiednią ilość snu i ćwiczeń fizycznych.
 • Oczyszczaj, złuszczaj i nawilżaj skórę.
 • Unikaj nadmiernego mycia i szorowania twarzy.

Czy ekspozycja na słońce rzeczywiście powoduje tak duże uszkodzenia skóry?

Badania kliniczne dowiodły, że uszkodzenia spowodowane przez słońce są najważniejszą przyczyną powstawania zmarszczek na twarzy. Promienie ultrafioletowe (UV) pochodzące ze słońca są główną przyczyną powstawania zmarszczek, pigmentacji, plam posłonecznych, zmniejszenia elastyczności skóry, pogorszenia jej struktury i wielu innych oznak starzenia się skóry. Promienie UVA to promienie powodujące opaleniznę, zmarszczki i inne oznaki przedwczesnego starzenia się skóry, natomiast promienie UVB powodują oparzenia słoneczne i raka skóry.

W jednym z badań z udziałem identycznych bliźniąt dr Darrick Antell, chirurg plastyczny, stwierdził, że ekspozycja na słońce jest ważniejszym niż dziedziczność czynnikiem powodującym starzenie się skóry i powstawanie zmarszczek. W badaniu tym rodzeństwo, które ograniczało ekspozycję na słońce, miało mniej zmarszczek i ogólnie wyglądało młodziej niż bliźniak uwielbiający słońce.

Aby uniknąć uszkodzeń skóry spowodowanych działaniem promieni słonecznych, należy pamiętać o stosowaniu produktów z filtrem przeciwsłonecznym podczas przebywania na świeżym powietrzu. Zwłaszcza w godzinach największego nasłonecznienia (między 11.00 a 15.00). Ponadto, aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, dobrze jest stosować krem z filtrem przeciwsłonecznym. Można również stosować krem nawilżający z filtrem co najmniej SPF 30 zawsze, gdy przebywasz na świeżym powietrzu.

Stosowanie kremu Silk Touch pozwoli zapobiegać powstawaniu niedoskonałości skóry i zmniejszenia widoczności zmarszczek!

Silk Touch krem - opinie, skład, cena, gdzie kupić?