Proulgan w kapsułkach – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Proulgan to produkt, który w wielu recenzjach jest polecany jako skuteczny środek w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego. Dowiedz się już teraz, co to jest Proulgan, jakie są jego właściwości, skład i opinie. Powiemy Ci również gdzie kupić go w najlepszej cenie.

Proulgan - co to jest i jak działa?


Proulgan – co to jest i jak działa?

Większość osób leczy zapalenie pęcherza moczowego za pomocą antybiotyków. W tej recenzji chcemy pokazać naturalny sposób leczenia tej choroby. Bez skutków ubocznych. Nie polecamy leków farmaceutycznych, które wymagają recepty, lecz opowiemy o naturalnym preparacie Proulgan.

Kapsułki Proulgan są oficjalnie wskazane jako skuteczny środek na problemy związane z nietrzymaniem moczu. Ich skład jest w całości opisywany jako naturalny. Składniki wymienione poniżej przeszły szereg badań laboratoryjnych potwierdzających ich pozytywne działanie w skutecznym zwalczaniu infekcji dróg moczowych. www.proulgan.com.pl

Proulgan kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Objawy i problemy związane z zapaleniem pęcherza moczowego muszą być leczone od pierwszych oznak. Jeśli nie zastosuje się odpowiedniego i bezpiecznego leczenia, choroba może się zaostrzyć i zadomowić w organizmie. Problem może powracać co 2 do 4 miesięcy lub przy lekkim przeziębieniu.

Włączenie do diety suplementu diety Proulgan jest bardzo skuteczne w przypadku leczenia zapalenia pęcherza moczowego. Zawiera on w swoim składzie dużą ilość żurawiny i innych silnych składników roślinnych, które w połączeniu ze sobą mają znaczący wpływ na problemy z nietrzymaniem moczu. Stosuj Proulgan regularnie żeby uniknąć zapalenia dróg moczowych.

Badania wykazały, że skutecznym i naturalnym lekiem na zapalenie pęcherza moczowego jest spożywanie żurawiny. Zawiera ona proantocyjanidyny zdolne do ochrony ścian pęcherza moczowego, zwiększania wydzielania moczu i eliminowania stanów zapalnych. Aby uzyskać długotrwały efekt, należy spożywać kilka kilogramów świeżej żurawiny dziennie, co byłoby prawie niemożliwe do wykonania.

Proulgan – jakie są zalety i efekty stosowania?

Oprócz bezpośrednich funkcji w leczeniu schorzenia, Proulgan posiada szereg dodatkowych zalet:

 • Likwiduje wzdęcia.
 • Może zapobiegać zakażeniom dróg moczowych.
 • Pomaga przyspieszyć wydalanie moczu.
 • Zwiększa odporność organizmu.
 • Poprawia krążenie krwi do narządów miednicy.
 • Dostarcza organizmowi witamin.

Proulgan – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Proulgan - jaki jest skład i formuła kapsułek?

Składniki wymienione w preparacie Proulgan są w 100% naturalne. Jej głównym składnikiem jest żurawina, która od dawna jest analizowana i oceniana w badaniach klinicznych, potwierdzających jej silne działanie przeciw zakażeniom dróg moczowych. Połączenie żurawiny z innymi składnikami sprawia, że kapsułka ma natychmiastowe działanie zwalczające procesy zapalne w drogach moczowych. Poznaliśmy już działanie żurawiny, teraz przyjrzyjmy się innym składnikom Proulganu:

 • Wyciąg z arjuny: jest to indyjskie zioło, które było stosowane w leczeniu różnych infekcji, takich jak mikroby i zapalenia grzybicze.
 • Hygrophilia: zioło występujące w Azji Południowej, znane z wysokiej wartości w leczeniu chorób układu moczowo-płciowego.
 • Tribulus Terrestris: znany głównie ze swoich właściwości zwiększających libido, pomaga również chronić narządy płciowe przed infekcjami.
 • Borhevia diffusa: jest ziołem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym w przypadku bólu pochodzenia narządowego.

Proulgan – Działania niepożądane i przeciwwskazania

Zgodnie z oficjalnymi informacjami dotyczącymi leku Proulgan, kapsułki mogą być stosowane przez wszystkie rodzaje osób. Dzięki ich stosowaniu nie ma prawdopodobieństwa wystąpienia skutków ubocznych i nie ma przeciwwskazań.

Dla pewności zalecamy dokładną analizę składników, aby upewnić się, że nie jesteś uczulony na żaden ze składników, jeśli tak, zasięgnij opinii lekarza.

Proulgan – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Proulgan - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Stosowanie kapsułek jest bardzo proste. Wystarczy przestrzegać instrukcji dołączonej do opakowania.

Jedna dawka jest równa jednej kapsułce. Zalecane stosowanie to dwie dawki na dobę, tj. 2 tabletki. Jedną tabletkę należy przyjmować rano, a drugą wieczorem. Obie tabletki należy przyjmować przed posiłkami. Należy użyć wystarczającej ilości wody, aby połknąć tabletki.

Zaleca się kontynuowanie leczenia przez co najmniej 1 miesiąc i utrzymywanie go na stałym poziomie. Zaleca się również kontynuowanie kursu co najmniej dwa razy w roku.

Proulgan – opinie i recenzje z forum

Stwierdzenie, że Proulgan działa nie byłoby zgodne z prawdą, gdybyśmy nie przeprowadzili dokładnych badań i nie wzięli pod uwagę prawdziwych opinii użytkowników, którzy już wypróbowali ten produkt. Zapoznajmy się z poniższymi świadectwami.

Mojej siostrzenicy zalecono spożywanie żurawiny przy zapaleniu pęcherza moczowego, czasami mieliśmy trudności z jej zdobyciem, potem odkryliśmy Proulgan i wydawało się, że to dobre rozwiązanie, po przeczytaniu składu, jaki zawiera, byliśmy przekonani i szukaliśmy jej w aptekach, ale nie mogliśmy jej znaleźć. Zamówiliśmy go więc przez Internet i szybko dotarł.  Moja siostra i ja jesteśmy bardzo zadowolone z wyników, jakie uzyskała moja siostrzenica – zmniejszył się ból i poprawiło się uczucie pieczenia.

Kupiłam Proulgan, ponieważ cierpię na przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego, przekonali mnie, ponieważ w opisie podają, że są naturalne, biorę je od miesiąca, wraz z dużą ilością wody, lepszym oczyszczaniem intymnym i zrównoważoną dietą. Moje zdrowie jest inne! Po raz pierwszy od dłuższego czasu mogę być spokojny, bez bólu i dyskomfortu.

Proulgan kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Oficjalna strona producenta

Proulgan – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Proulgan - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Aktualna cena Proulganu jest wyraźnie widoczna na oficjalnej stronie producenta. Aktualnie istnieje zniżka dzięki której możesz kupić kapsułki o 50% taniej!

Oficjalna strona producenta

W przypadku wątpliwości, gdzie można kupić Proulgan należy najpierw wiedzieć, że oryginalne kapsułki nie są dopuszczone do obrotu nigdzie indziej niż na oficjalnej stronie internetowej producenta. Nie ma autoryzowanych dystrybutorów sprzedających ten produkt, a więc nie znajdziesz go na Amazon ani Allegro.

Jeśli chodzi o sposób zakupu, należy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 • Odwiedź oficjalną stronę internetową.
 • Wprowadź swoje dane kontaktowe i imię.
 • Poczekaj, aż skontaktuje się z Tobą doradca.
 • Potwierdź prośbę o przyjęcie leku Proulgan w trakcie rozmowy telefonicznej.
 • Poczekaj na swoje zamówienie w wyznaczonym czasie i zapłać za nie po dostarczeniu do Ciebie.

Aby dokonać bezpiecznego zakupu tego produktu, kliknij na którykolwiek z linków w tym podsumowaniu, przekierują Cię one bezpiecznie na oficjalną stronę internetową suplementu.

Proulgan kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Czym jest zapalenie pęcherza moczowego?

Zapalenie pęcherza moczowego jest również powszechnie znane jako zapalenie pęcherza spowodowane infekcją bakteryjną, powszechnie określane jako zakażenie dróg moczowych (UTI).

Swoją słynną nazwę zapalenie pęcherza moczowego zyskało dzięki temu, że jest często spotykane u osób odbywających stosunki płciowe. Choroby dróg moczowych (UTI) są jednymi z najczęściej rozpoznawanych zakażeń bakteryjnych u kobiet, stanowiąc około 25% infekcji. Około 50-60% kobiet będzie miało nie mniej niż jedną infekcję dróg moczowych w ciągu swojego życia.

Dziś porozmawiamy o wszystkich oznakach i objawach zapalenia pęcherza moczowego u nowożeńców, a także o możliwych sposobach leczenia tego problemu.

Objawy zapalenia pęcherza moczowego

Miodowe zapalenie pęcherza moczowego lub UTI występują często u kobiet aktywnych seksualnie, oto kilka objawów.

 • Silne uczucie dyskomfortu podczas oddawania moczu
 • Uczucie pieczenia podczas sikania
 • Bardzo częste oddawanie małej ilości moczu
 • Hematuria, czyli krew w moczu
 • Spieniony mocz
 • Mocz o silnym zapachu
 • Dyskomfort w miednicy
 • Niska gorączka
 • Ból lub dyskomfort w dolnej części brzucha

Przyczyny zapalenia pęcherza moczowego

Mówiąc najprościej, miodowe zapalenie pęcherza moczowego powoduje podrażnienie błony śluzowej wyściełającej pęcherz moczowy. Typową przyczyną tego podrażnienia są drobnoustroje, które przemieszczają się z zewnętrznych części ciała przez cewkę moczową do pęcherza.

Bakterie, które często wywołują miodowe zapalenie pęcherza moczowego to Escherichia coli w 79% przypadków, Staphylococcus saprophyticus w 4%, Proteus mirabilis w 4% i Klebsiella pneumoniae w 4%. Pozostałe to łagodne bakterie, które również mogą powodować miodowe zapalenie pęcherza moczowego, ale są one łagodne.

Leczenie zapalenia pęcherza moczowego

Jednym z najczęstszych sposobów leczenia zapalenia pęcherza moczowego w miesiącu miodowym są antybiotyki. W wielu przypadkach infekcja bakteryjna jest poważna i nie można jej kontrolować ani leczyć bez leków. Przed zastosowaniem jakichkolwiek leków na zapalenie pęcherza moczowego w podróży poślubnej należy skonsultować się z lekarzem.

Jeśli próbujesz leczyć zapalenie pęcherza moczowego po raz pierwszy, możesz zauważyć ulgę i zmniejszenie podrażnienia w ciągu pierwszych dwóch dni przyjmowania antybiotyków. Przyjmowanie antybiotyków przez okres od trzech dni do tygodnia może okazać się bardzo ważne, w zależności od stopnia zaawansowania infekcji. Lekarze sugerują jednak przyjmowanie leków przez tydzień, aby mieć pewność, że nie trzeba ich często stosować.

Jeśli próbujesz leczyć nawracające zakażenia układu moczowego, lekarz może zalecić dłuższe leczenie antybakteryjne. Może również zasugerować wizytę u nefrologa lub urologa. Urolog może sprawdzić, czy regularne infekcje dróg moczowych są przyczyną stałego zakażenia.

Proulgan - co to jest i jak działa?

Jak zapobiegać zapaleniu pęcherza moczowego

Po omówieniu objawów i sposobów leczenia zapalenia pęcherza moczowego w czasie miesiąca miodowego, nadszedł czas, aby zapoznać się z kilkoma wskazówkami dotyczącymi profilaktyki.

 • Staraj się nie używać pachnących mydeł ani pudru dla niemowląt w okolicach narządów płciowych. Nasze narządy płciowe są bardzo wyjątkowe. Chociaż wiele marek zaleca nam stosowanie produktów chemicznych do oczyszczania narządów płciowych, zawsze powinnyśmy używać mydła niezawierającego chemikaliów, a nawet korzystne może być dokładne umycie ich ciepłą wodą.
 • Idź do toalety, kiedy tylko zachce ci się siusiu, upewnij się, że zawsze opróżniasz pęcherz, bo zatrzymywanie moczu nie jest zdrowe.
 • Bardzo ważne jest sikanie po stosunku płciowym, upewnij się, że wypłukałeś również swoje genitalia i osuszyłeś je czystym ręcznikiem.
 • Noś ubrania wykonane z bawełny i staraj się nie nosić obcisłych dżinsów i spodni. Mogą one dusić narządy płciowe, powodując ich pocenie się i podrażnienie.
 • Noś oddychającą bieliznę wykonaną z bawełny, nie noś satyny ani poliestru, ponieważ mogą one utrudniać oddychanie.
 • Picie soku żurawinowego jest jednym z najbardziej znanych domowych sposobów leczenia zapalenia pęcherza moczowego u nowożeńców. Nie ma na to dowodów naukowych, ale jeśli masz miodowe zapalenie pęcherza moczowego, zdecydowanie możesz spróbować tej metody.
 • Stosuj PROulgan dostępny bez recepty
Proulgan kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?