Prostomo kapsułki opinie – składniki – cena – gdzie kupić?

PROSTOMO – 50% CENA

Prostomo kapsułki opinie – składniki – cena – gdzie kupić?


Prostata jest gruczołem męskiego układu moczowo-płciowego, który znajduje się poniżej pęcherza moczowego. Ma za zadanie wytwarzanie płynu nasiennego oraz zachowanie żywotności plemników. Wraz z postępującym wiekiem, średnio między pięćdziesiątym a siedemdziesiątym rokiem życia, prostata może powodować różne dokuczliwości. Przykładowo trudności w oddawaniu moczu, problemy z erekcją, zmniejszenie popędu seksualnego, mrowienie i uczucie rozciągania w pachwinie.

Dlatego dziś chcemy przedstawić produkt Prostomo. Jest to suplement diety, który okazuje się być doskonałym sprzymierzeńcem w walce z dyskomfortem spowodowanym przez prostatę. Przeanalizujemy razem składniki tych kapsułek, ich charakterystykę, opinie klientów, którzy je zakupili, cenę i gdzie można je kupić.

Prostomo – czym jest i jak działa?

Prostomo - czym jest i jak działa?

Prostomo to preparat w postaci tabletek przeznaczony do łagodzenia i leczenia ewentualnych powikłań prostaty, które wraz z postępującym wiekiem dotykają duży odsetek mężczyzn. Jego składniki, które przeanalizujemy poniżej, składają się w 100% z naturalnych składników i są niezwykle skuteczne.

Należy również zauważyć, że Prostomo jest produktem całkowicie naturalnym i testowanym klinicznie. Okazuje się, że przeszedł on wszystkie testy medyczne przeprowadzone przez najlepszych naukowców w branży.

PROSTOMO – 50% CENA

Prostomo – jakie są zalety i efekty stosowania?

Produkt Prostomo przynosi niezliczone korzyści, przede wszystkim wspomaga naturalne funkcjonowanie prostaty i regeneruje jej komórki.

Inne zalety przyjmowania tych tabletek to zmniejszenie bólu w okolicy pachwin, regulacja oddawania moczu zarówno w dzień jak i w nocy. W konsekwencji jest w stanie utrzymać pod kontrolą drogi moczowe oraz zmniejszyć uczucie pieczenia i mrowienia. Wreszcie pomaga poprawić erekcję i pożądanie seksualne. Ale to nie wszystko! Długotrwałe stosowanie leku Prostomo zapewnia, że wszystkie te problemy związane z prostatą nie powrócą w przyszłości, co stanowi dodatkową pracę profilaktyczną.

Zaleca się zawsze przyjmowanie tych tabletek wraz ze zrównoważoną dietą, zdrowym stylem życia i przestrzeganiem zaleceń lekarza. Pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Prostomo – jakie składniki zawierają kapsułki?

Prostomo - jakie składniki zawierają kapsułki?

Prostomo składa się z mieszanki witamin, aktywnych składników i kombinacji ekstraktów roślinnych znanych w medycynie tradycyjnej. Są bardzo przydatne w profilaktyce chorób związanych z prostatą i drogami moczowymi.

 • Saw Palmetto, okazuje się być doskonałym sprzymierzeńcem układu moczowo-płciowego dzięki swoim obwodowym właściwościom antyandrogennym i przeciwobrzękowym.
 • Goździk leśny, antybakteryjne zioło lecznicze, typowe dla obszarów o umiarkowanym i zimnym klimacie, ze zdolnością do poprawy męskiego samopoczucia na poziomie układu moczowo-płciowego;
 • Afrykański gołąb, wiecznie zielone drzewo Afryki równikowej, ważne ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne oraz zdolność do łagodzenia bólu
 • Pokrzywa, zdolna do poprawy samopoczucia procesów moczowych i usuwania stanów zapalnych, które prostata może tworzyć. W przeciwieństwie do innych naturalnych składników, jest ważnym wsparciem w walce z gruczolakiem prostaty. Chorobą, która powoduje łagodne powiększenie, a nie nowotworowe, samej prostaty.

PROSTOMO – 50% CENA

Prostomo – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Produkt nie wykazuje żadnych możliwych działań niepożądanych. Jak już wspomniano, jest to produkt zawierający 100% naturalnych elementów i testowany klinicznie w laboratorium przez profesjonalistów.

Nie należy ich jednak przyjmować, jeśli pacjent ma uczulenie na którykolwiek ze składników lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Wszystkie składniki wymienione są w ulotce dołączonej do opakowania lub w samym pudełku. Przed rozpoczęciem stosowania leku Prostaction zaleca się zasięgnięcie porady lekarza.

Produkt powinien być przechowywany z dala od dzieci, aby zapobiec połknięciu kapsułek. Powinno się go trzymać w chłodnym, suchym miejscu z dala od źródeł ciepła.

Prostomo – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Prostomo - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Przyjmowanie Prostomo jest bardzo proste, wystarczy zażyć do czterech kapsułek dziennie popijając szklanką wody lub innego niegazowanego napoju. Tabletki należy przyjmować podczas obiadu i kolacji, po dwie podczas każdego posiłku.

Zaleca się jednak, aby zawsze czytać ulotkę dołączoną do opakowania i postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi dawkowania.

PROSTOMO – 50% CENA

Prostomo – Opinie i recenzje użytkowników

Produkt Prostomo okazuje się być suplementem diety polecanym szczególnie przez specjalistów urologów, takich jak dr Bruno Sechi, z dwudziestoletnim doświadczeniem w tej dziedzinie, który widzi ten produkt jako doskonały adiuwant do pielęgnacji i zrównoważonego stylu życia w celu zapobiegania problemom z prostatą.

Z tego powodu poleca go wszystkim swoim pacjentom prezentującym również ten wskaźnik. Według zebranych statystyk 96% użytkowników, którzy zażywali ten suplement, odniosło korzyści. Dr Sechi nie jest jedynym, który poleca Prostomo; w rzeczywistości, Dr Savino De Laurentis zaleca go za jego skuteczność w zmniejszaniu bólu i dyskomfortu w pachwinie.

Recenzje osób, które próbowały tego produktu, można znaleźć zarówno na oficjalnej stronie producenta, jak i na portalach społecznościowych. Przykładowo opinie z Instagram czy Facebook, są bardzo pozytywne:

Prostomo pomógł mi poprawić swoją sytuację seksualną. Polecam go za jego wielką skuteczność w łagodzeniu bólu, który odczuwałem.

Zacząłem brać Prostomo po radykalnej zmianie swojego stylu życia i wraz z poprawą diety. Natychmiast zobaczyłem efekty, dlatego polecam go wszystkim swoim znajomym. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy moja prostata wróciła do pełnej sprawności.

Prostomo – cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Prostomo - cena i gdzie kupić? Allegro, ceneo, apteka

Prostomo można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta. Nie można go znaleźć w aptekach, parafarmaceutykach, sklepach zielarskich lub na stronach takich jak Allegro czy ceneo. Zaleca się, aby być ostrożnym z tych ostatnich stron, które mogą sprzedawać podrobione towary. Do zakupu nie jest wymagana recepta, ale wskazane jest, aby zasięgnąć porady lekarza przed zakupem.

PROSTOMO – 50% CENA

Aby przystąpić do zakupu, wystarczy zostawić swoje dane kontaktowe, adres dostawy oraz numer telefonu. Operator skontaktuje się z Tobą w celu sfinalizowania zakupu.

Masz prawo do gwarancji zwrotu pieniędzy, jak również do pomocy operatorów zarówno w fazie przedsprzedaży, jak i po jej zakończeniu. Wysyłka jest bezpłatna we wszystkich regionach. Średnio produkt dociera do nas w ciągu zaledwie trzech dni roboczych. Płatności można dokonać za pobraniem, kartą kredytową lub poprzez PayPal.Czym dokładnie jest gruczoł krokowy i co to jest powiększenie gruczołu krokowego?

Prostata to gruczoł wielkości mniej więcej moreli, który znajduje się poniżej pęcherza moczowego i przed odbytnicą. Cewka moczowa (przewód moczowy) przechodzi przez środek gruczołu krokowego, podobnie jak otwór w pączku. Prostata produkuje niektóre składniki nasienia. Płyn, który wydziela gruczoł krokowy, utrzymuje plemniki przy życiu. Chroni on również kod genetyczny plemników podczas ich podróży z jąder do cewki moczowej.

W miarę starzenia się mężczyzn prostata powiększa się. Powiększając się, może ona powodować niedrożność lub blokadę przepływu moczu. Może to wystąpić w młodszym wieku, ale najczęściej zdarza się u mężczyzn po 50. roku życia. Prawie wszyscy mężczyźni doświadczają pewnego stopnia powiększenia prostaty wraz z wiekiem. W rzeczywistości, nierzadko mężczyźni zaczynają mieć problemy z oddawaniem moczu już w wieku 30 lub 40 lat.

Do częstych nienowotworowych problemów z prostatą należą:

 • Łagodny przerost gruczołu krokowego (BPH): Powiększenie gruczołu krokowego, które ogranicza przepływ moczu.
 • Zapalenie gruczołu krokowego: Zakażenie lub zapalenie gruczołu krokowego; istnieje kilka rodzajów zapalenia gruczołu krokowego, a objawy mogą obejmować dreszcze i gorączkę, powtarzające się infekcje pęcherza moczowego, ból lub dyskomfort w pachwinie lub brak objawów, w zależności od rodzaju.

Około 8% mężczyzn w wieku 30-39 lat będzie miało objawy BPH i aż 80% mężczyzn w wieku powyżej 70 lat będzie miało objawy. Powiększenie prostaty jest uwarunkowane głównie genetycznie, a także pewnymi wpływami hormonalnymi.

Jeśli prostata jest powiększona, mogą wystąpić pewne objawy. Objawy przeszkodowe wynikają z zablokowania przepływu moczu i może Pan odczuwać spowolnienie strumienia moczu, opóźnienie w rozpoczęciu strumienia moczu, rozpoczęcie i zatrzymanie strumienia oraz uczucie, że pęcherz nie opróżnia się całkowicie. Inne objawy, które są bardziej irytujące i wynikają zazwyczaj z odpowiedzi pęcherza na przeszkodę, obejmują częste oddawanie moczu, wstawanie w nocy, żeby oddać mocz lub potrzebę pójścia do łazienki szybciej niż zwykle. Podczas gdy te objawy mogą być oznakami powiększenia, mogą być również spowodowane przez inne warunki.

Jakie są dostępne metody leczenia?

Większość mężczyzn z powiększeniem gruczołu krokowego doświadcza objawów ze strony układu moczowego i wymaga leczenia tylko wtedy, gdy objawy są uciążliwe. U innych jednak mogą wystąpić poważne powikłania, takie jak całkowita niemożność oddawania moczu, nawracające infekcje układu moczowego lub niewydolność nerek, w przypadku których konieczne jest bardziej agresywne leczenie. Ocena przez urologa jest zawsze zalecana w przypadku nawet łagodnych objawów, ponieważ ważne jest ustalenie przyczyny objawów, która może być spowodowana zakażeniem lub, w niektórych przypadkach, rakiem gruczołu krokowego.

 • Leki – Jeśli objawy są uciążliwe, początkowe leczenie polega zwykle na podawaniu leków. Istnieją trzy klasy leków dopuszczonych do stosowania w leczeniu powiększenia gruczołu krokowego. Ogólnie rzecz biorąc, leki mogą poprawić objawy, ale nie usuwają przeszkody. Jeśli leki działają, muszą być przyjmowane stale, ponieważ niektóre z nich działają stosunkowo szybko, podczas gdy inne mogą wymagać kilku miesięcy, aby przynieść efekty.
 • Minimalnie inwazyjne metody leczenia chirurgicznego – Podniesienie cewki moczowej jest minimalnie inwazyjną procedurą ambulatoryjną, która polega na wszczepieniu do prostaty małych implantów, które otwierają cewkę moczową. Zazwyczaj wykonuje się to przy łagodnej sedacji i znieczuleniu miejscowym. Procedura ta najczęściej pozwala osiągnąć lepsze wyniki niż leczenie farmakologiczne i zwykle charakteryzuje się szybkim czasem powrotu do zdrowia i niskim ryzykiem powikłań.
 • Termoterapia parą wodną – Ten rodzaj terapii to kolejna małoinwazyjna procedura ambulatoryjna, która polega na wstrzykiwaniu pary wodnej do prostaty w celu obkurczenia powiększonej tkanki.

Czym jest rak prostaty?

We wczesnych stadiach rak prostaty często nie daje żadnych objawów, jednak w miarę rozwoju może rozprzestrzeniać się na inne obszary ciała, w tym kości, płuca i węzły chłonne. Zanim zaczną się pojawiać objawy, choroba może być już zbyt zaawansowana i rozległa, aby można ją było skutecznie leczyć.

Mężczyźni w wieku powyżej 55 lat powinni rozważyć wykonanie badań w kierunku raka gruczołu krokowego, ponieważ po przekroczeniu tego wieku ryzyko rozwoju poważnego raka gruczołu krokowego jest większe. Zaleca się, aby mężczyźni rasy afroamerykańskiej oraz mężczyźni, u których w rodzinie występował znaczący odsetek zachorowań na raka gruczołu krokowego, rozważyli przeprowadzenie badań przesiewowych w młodszym wieku, ponieważ są oni szczególnie narażeni na ryzyko zachorowania i zgonu z powodu raka gruczołu krokowego. Ważne jest, aby mężczyźni znali czynniki ryzyka zachorowania na raka gruczołu krokowego i rozmawiali ze swoim lekarzem w celu ustalenia, kiedy powinni się przebadać.

Dodatkowe czynniki ryzyka

Oprócz wieku i rasy istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na ryzyko rozwoju raka gruczołu krokowego w ciągu całego życia, takich jak miejsce zamieszkania. Największe częstości występowania raka gruczołu krokowego stwierdza się w Europie Północnej i Ameryce Północnej, a najmniej rozpoznań jest w Afryce i Azji. Inne czynniki obejmują:

 • Wywiad rodzinny – Wiele rozpoznań raka gruczołu krokowego występuje u mężczyzn, u których w rodzinie nie występowała ta choroba. Jeśli jednak u Pana ojca lub brata rozpoznano tę chorobę, ryzyko jej rozwoju wzrasta dwukrotnie. Zwłaszcza jeśli byli oni w wieku poniżej 50 lat, Pana ryzyko jest również szczególnie wysokie.
 • Dieta – Dlaczego w niektórych rejonach częstość występowania raka gruczołu krokowego jest wyższa niż w innych? Badania sugerują, że jest to głównie spowodowane dietą. Badania wykazały, że na obszarach, gdzie orzechy, zboża i niektóre nasiona stanowią podstawę diety, doszło do zmniejszenia częstości występowania raka gruczołu krokowego. Na obszarach, gdzie całkowite spożycie tłuszczu jest wysokie, gdzie spożywa się duże ilości czerwonego mięsa i tłuszczu zwierzęcego, liczba zachorowań na raka prostaty wzrosła.
 • Styl życia – Brak ruchu może być przyczyną rozwoju wielu chorób, w tym raka gruczołu krokowego. Wraz z dietą, ćwiczenia fizyczne mają kluczowe znaczenie dla utrzymania dobrego stanu zdrowia, ponieważ zwiększają krążenie krwi. Regularny ruch zwiększa również tempo, w jakim toksyny są wypłukiwane z organizmu przez układ limfatyczny.

PROSTOMO – 50% CENA

Prostomo kapsułki opinie – składniki – cena – gdzie kupić?


Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Potencja