Prostamin kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Prostamin kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Prostamin to kapsułki, które służą do przywrócenia prawidłowego stanu układu moczowo-płciowego u mężczyzn.

Zapalenie gruczołu krokowego jest jednym z najczęstszych i najbardziej nieprzyjemnych problemów, z jakimi borykają się mężczyźni nie tylko w zaawansowanym wieku. Choroba dotykająca gruczołów prostaty charakteryzuje się szeregiem nieprzyjemnych objawów: bólem, pieczeniem, dyskomfortem i problemami z erekcją.

Z wiekiem szanse na wystąpienie tego zaburzenia stają się większe. Wiele osób uważa ten problem za wstydliwy i nie szuka leczenia, co pozwala na rozwój choroby w ciszy. Dlatego każdy mężczyzna powinien pomyśleć o swoim zdrowiu i zwrócić uwagę na lek Prostamin. Jego cechy i skuteczność zostaną omówione poniżej.

Co to jest Prostamin i jak działa?

Co to jest Prostamin i jak działa?

Prostamin jest to certyfikowany suplement diety, który pomaga zwalczać zapalenie prostaty i przywraca prawidłowe funkcjonowanie gruczołu krokowego. Kapsułki Prostamin są wykonane z naturalnych składników, więc nie potrzebujesz recepty, aby je kupić.

Suplement diety działa bezpośrednio na prostatę. Dzięki zawartości składników aktywnych zmniejsza obrzęki i stany zapalne. Składniki preparatu są szybko wchłaniane przez organizm i kierowane na obszar dotknięty chorobą. Preparat zawiera kombinację środków leczniczych, co pozwala na jak najskuteczniejszą walkę z zapaleniem prostaty.

Prostamin – jakie są zalety i efekty stosowania?

Po wprowadzeniu do organizmu kapsułek, składniki Prostamin zaczynają działać natychmiast. Gruczoł krokowy normalizuje się, poprawia się krążenie krwi, a w okolicach narządów płciowych zmniejsza się stan zapalny.

Zachodzi szereg pozytywnych zmian:

 • zwiększa wewnętrzną aktywność gruczołu krokowego;
 • zmniejsza stan zapalny i ból;
 • wzmacnia system immunologiczny;
 • poprawia się ogólny stan uszkodzonych narządów.
 • wzrasta aktywność plemników.

Prostamin – jaki jest skład produktu?

Prostamin - jaki jest skład produktu?

Formuła produktu zawiera tylko naturalne składniki, które są specjalnie dobrane dla mężczyzn w każdym wieku. Składniki leku Prostamin

 • Saw palmetto – Poprawia produkcję testosteronu i jest stosowany w walce z zaburzeniami erekcji;
 • Wyciąg z Gotu kola – Zawiera witaminy (B, A, C). Likwiduje stany zapalne prostaty, odbudowuje zdrowe komórki;
 • Pestki dyni – Źródło cynku, który służy do normalizacji poziomu testosteronu;

Składniki Prostaminy nie zawierają żadnych substancji chemicznych ani syntetyków, więc lek jest całkowicie bezpieczny.

Prostamin – przeciwwskazania i działania niepożądane

Suplement nie ma przeciwwskazań do stosowania, gdyż składa się z naturalnych składników. Działania niepożądane i reakcje alergiczne są możliwe tylko w przypadku indywidualnej nietolerancji na poszczególne składniki tabletek. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznych, przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem specjalistą.

Prostamin – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Prostamin - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Aby osiągnąć zamierzony efekt, należy przyjmować produkt zgodnie z zaleceniami. Znajdują się one na ulotce suplementu.

Oto zalecane stosowania:

 • Kapsułki należy przyjmować 30 minut przed posiłkiem.
 • Dawkowanie tabletek – 1 raz dziennie
 • Czas trwania leczenia wynosi 30 dni.

Prostamin – opinie i recenzje z forum

Wiele osób pozostawia opinie o produkcie, które potwierdzają, że działa. Dzięki swojej skuteczności Prostamin zyskał zaufanie konsumentów na całym świecie. Niektórzy pacjenci zauważają zmniejszenie bólu i wzrost aktywności seksualnej już po dwóch tygodniach przyjmowania preparatu. Inni cieszą się, że nie muszą już chodzić do łazienki co godzinę.

Mężczyźni zrzucają z siebie wstyd i znów zaczynają komunikować się ze swoimi żonami. Jeden zauważa niską cenę leku, który jest wielką zaletą w porównaniu z innymi środkami.

Prostamin – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Prostamin - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Prostamin można kupić tylko na oficjalnej stronie internetowej firmy, która go produkuje. Produkt nie jest sprzedawany w aptekach ani na bazarach takich jak Amazon. Takie podejście oszczędza na dystrybucji i reklamie osób trzecich. Klienci płacą tylko za sam produkt.

Wszystkie opakowania z produktem, które można znaleźć poza oficjalną stroną producenta są podrobione i nie mogą być używane zgodnie z przeznaczeniem ze względu na brak efektu i możliwe negatywne konsekwencje.Co to jest zapalenie gruczołu krokowego (Prostatitis)?

Zapalenie gruczołu krokowego (Prostatitis) jest stanem zapalnym gruczołu krokowego, który występuje wyłącznie w męskim układzie rozrodczym. Prostata jest gruczołem dokrewnym w kształcie orzecha włoskiego, położonym poniżej pęcherza moczowego i przed odbytnicą, a przez jej środek przebiega cewka moczowa. Prostata jest gruczołem pomocniczym, produkującym zasadowy i mleczny płyn jako część nasienia. Taka wydzielina gruczołu krokowego umożliwia dłuższą żywotność plemników i pomaga im w dalszej wędrówce w górę kobiecej pochwy i dróg rodnych. Poza tym gruczoł krokowy wspomaga również przełączanie między wytryskiem a oddawaniem moczu.

W przypadku zapalenia gruczołu krokowego, gruczoł krokowy może być obrzęknięty i powodować silny ból. Niekiedy zapalenie gruczołu krokowego może spowodować zatkanie części dróg moczowych, co utrudnia oddawanie moczu.

Przyczyny zapalenia gruczołu krokowego

Zapalenie gruczołu krokowego oznacza, że gruczoł krokowy jest w stanie zapalnym. Specjaliści zazwyczaj klasyfikują zapalenie gruczołu krokowego na 4 główne kategorie:

 • Ostre zapalenie gruczołu krokowego (Ostre bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego): Zakażenie dróg moczowych (UTI) może rozprzestrzeniać się w górę, aby zainfekować gruczoł krokowy, powodując dreszcze, gorączkę, intensywny ból i utrudnione oddawanie moczu.
 • Przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego: Jego częstość występowania jest stosunkowo niska. Bakterie są uwięzione w gruczole krokowym, co prowadzi do okresowych zakażeń układu moczowego, które nie są łatwe do leczenia. Czasami przewlekłe bakteryjne zapalenie gruczołu krokowego nie wiąże się z bólem.
 • Przewlekły zespół bólowy miednicy mniejszej (CPPS) (przewlekłe niebakteryjne zapalenie gruczołu krokowego): CPPS jest zdecydowanie najbardziej dominującym zapaleniem prostaty. Jak sama nazwa wskazuje, CPPS powoduje przewlekły ból miednicy, narządów płciowych i okolic odbytu bez infekcji bakteryjnej.

Oznaki i objawy zapalenia gruczołu krokowego

W zależności od przyczyn i rodzaju zapalenia gruczołu krokowego, jego oznaki i objawy będą różne. Przy bezobjawowym zapaleniu gruczołu krokowego nie występują żadne objawy.

W przypadku ostrego zapalenia gruczołu krokowego, oznaki i objawy obejmują:

 • Gorączka
 • Dreszcze
 • Intensywny ból: Intensywny ból występuje w okolicy narządów płciowych, krocza, miednicy i dolnej części pleców. Może powodować bolesne wypróżnianie i ejakulację.
 • Ostre zatrzymanie moczu: Ostre zapalenie gruczołu krokowego może uniemożliwić oddawanie moczu i doprowadzić do zatrzymania moczu. Natychmiastowe leczenie medyczne w przypadku takiego ostrego zatrzymania moczu jest koniecznością.

Zmiana stylu życia w celu zapobiegania zapaleniu prostaty

Oprócz leczenia medycznego wymienionego powyżej, modyfikacja stylu życia jest również ważna w łagodzeniu oznak i objawów zapalenia gruczołu krokowego:

 • Utrzymuj ciało i gruczoł krokowy w cieple: Można to zrobić mocząc się w ciepłej kąpieli lub używając poduszki grzewczej pod siedzeniem.
 • Dieta: Unikaj alkoholu, kofeiny, pikantnych i kwaśnych potraw.
 • Unikać podrażniania gruczołu krokowego: Na przykład długotrwałe siedzenie i jazda na rowerze są czynnikami drażniącymi gruczoł prostaty.
 • Więcej ćwiczeń i aktywność fizyczna
 • Stosowania suplementów diety jak np. Prostamin, które redukują zapalenie prostaty.
Prostamin kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Potencja