Promicil krem – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Promicil to wysoce skuteczny krem testowany na infekcje grzybicze, które często dotykają stóp.

Promicil krem - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Jak krem Promicil pomaga niwelować grzybicę stóp?

Grzybica stóp jest w rzeczywistości bardziej powszechną dolegliwością niż się wydaje i może być trudna do zwalczenia: swędzenie, podrażnienie, spierzchnięte miejsca i nieprzyjemny zapach to niektóre z objawów, z którymi wiele osób boryka się na co dzień.

W tym artykule odkryjesz wszystkie zalety i korzyści z Promicil, innowacyjnego i konkretnie rozwiązującego produktu, odpowiedniego do zapobiegania i trwałego wyeliminowania tych problemów.

Promicil – co to jest i jak działa?

Promicil - co to jest i jak działa?

Składniki, z których sformułowany jest krem Promicil są wysoko skuteczne i pomagają z infekcjami grzybicznymi. Eksperci wybrali najlepsze naturalne substancje do leczenia grzybicy obejmującej stopy. Zobaczmy razem szczegółowo, co się dzieje, gdy Promicil jest stosowany codziennie.

Dzięki codziennemu stosowaniu stopy już po krótkim czasie będą zdrowsze: zniknie swędzenie, a także nieprzyjemny zapach. Skóra będzie miękka i odnowiona. Dla oka, podeszwy stóp będą wydawać się jędrne i wolne od pęknięć lub nacięć. Promicil może być również stosowany bardzo szybko ze względu na jego szybkie wchłanianie.

Dzięki prawidłowemu i ciągłemu stosowaniu Promicilu, po 30 dniach grzybica stóp stanie się odległym wspomnieniem.

Promicil to konkretne rozwiązanie, które należy zastosować zaraz po pojawieniu się pierwszych objawów lub nawet profilaktycznie, aby infekcja nie uległa zwyrodnieniu. W następnej części odkryjesz z nami składniki, z którymi został sformułowany ten innowacyjny produkt.

Grzybica stóp – przyczyny i objawy

Grzybica stóp, zwana również stopą sportowca, jest chorobą pochodzenia grzybiczego wywoływaną zazwyczaj przez grzyby dermatofitowe. Najczęściej występuje latem, kiedy gorące i wilgotne środowisko wewnątrz butów sprzyja ich rozmnażaniu, dotyka w równym stopniu mężczyzn i kobiety bez względu na wiek i jest powszechnie zakaźna.

Dermatofity to pasożyty skóry, paznokci i włosów, które zbierają się w małych przestrzeniach między palcami, rozprzestrzeniając się stamtąd na całą podeszwę, a zwłaszcza na piętę.

Sama w sobie grzybica stóp nie jest nadmiernie poważnym problemem, choć zdecydowanie dokucza w codziennym życiu ze względu na dolegliwości, jakie za sobą niesie. Jednak jeśli nie jest odpowiednio leczona, może się pogorszyć i pogłębić. W kolejnych liniach odkryjemy wspólnie objawy i przebieg tej niekomfortowej infekcji.

Rozpowszechnienie i objawy grzybicy stóp

Badania naukowe wykazały, że infekcje grzybicze stóp przynajmniej raz dotykają około 30% światowej populacji. Przyczyny tej powszechności leżą w wysokim stopniu zakaźności.

Lato jest okresem sprzyjającym grzybicom, ze względu na wilgotność powietrza i występowanie sytuacji sprzyjających zarażaniu: wystarczy wziąć prysznic w basenie, nie mając na sobie klapek ani obuwia, by mieć kontakt z grzybami i czynnikami infekcyjnymi. Stosowanie zbyt ciasnego obuwia wykonanego z materiałów syntetycznych również w znacznym stopniu naraża na powstawanie takich infekcji.

Choć nie jest to nadmiernie poważny problem, to jednak jest dokuczliwy i może negatywnie wpływać na jakość życia.

Jak objawiają się grzybice dotykające stóp?

Zazwyczaj grzybica stóp objawia się jako grzybica paznokci i rozprzestrzenia się na całą stopę z większą koncentracją w kierunku pięt. Pojawiające się objawy są nieprzyjemne i szybko się pogarszają, jeśli pozostaną nieleczone.

Jeśli masz jeden lub więcej z objawów wymienionych poniżej, zalecamy, aby kupić Promicil jak najszybciej. Jest to prawdziwe rozwiązanie przeciwko zakażeniom grzybiczym.

 • Kwaśne zapachy pochodzące ze stóp;
 • Intensywne pieczenie i swędzenie;
 • Pękanie skóry;
 • Prawdziwe rozcięcia w okolicach pięty;
 • Szpecące paznokcie o wyglądzie bulwiastym.

Jeśli nie jest leczona w czasie, jak wspomnieliśmy, grzybica stóp może się zwyrodnieć, dając jeszcze bardziej upośledzające objawy.

Promicil – jaki jest skład i formuła kremu?

Promicil - jaki jest skład i formuła kremu?

Skuteczność preparatu Promicil została przetestowana pod kątem rozwiązywania problemów z grzybami. Swoją niezwykłą skuteczność zawdzięcza formule opartej na starannie dobranych składnikach. Przyjrzyjmy się im razem:

 • Gliceryna – Znana ze swoich właściwości antyseptycznych gliceryna jest idealna do ochrony skóry. Działa specyficznie na suchą tkankę, odbudowując uszkodzone obszary skóry i paznokci.
 • Mocznik – Sprzyja wchłanianiu pozostałych składników, z którymi sformułowany jest krem Promicil, a także posiada właściwości znieczulające i ochronne przed szkodnikami i bakteriami chorobotwórczymi.
 • Siarczan magnezu – Znany ze swoich właściwości łagodzących, utrudnia rozprzestrzenianie się grzybów i skutecznie zapobiega ich ponownemu pojawieniu się.
 • Wyciąg z kwiatów nagietka – Doskonały do stymulacji wszystkich zabiegów odnowy i regeneracji komórek naskórka. Pełni funkcje ochronne na tkanki, a także jest skutecznym środkiem przeciwzapalnym.
 • Olej rycynowy – Znany i stosowany od czasów starożytnych, ten cenny olej pełni funkcje antybakteryjne i może między innymi w widoczny sposób poprawić powierzchnię paznokci.

Czy Promicil ma przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Promicil to prawdziwa gwarancja: jego formuła oparta na naturalnych składnikach sprawia, że jest wyjątkowo wolny od skutków ubocznych. Miejscowe działanie zmniejsza również możliwość wystąpienia alergii lub podrażnień.

Nie powinno się go stosować w przypadku uczulenia na składniki zawarte w formule.

Sprawdź inne produkty na grzybicę: Foot Trooper, Fungoxil Forte.

Promicil – Jak stosować? Instrukcja i ulotka

Promicil - Jak stosować? Instrukcja i ulotka

Aby zoptymalizować czas zabiegu i uzyskać najlepsze rezultaty, najlepiej jest dokładnie przestrzegać instrukcji podanych przez producenta:

 • Najpierw należy dokładnie umyć stopy i całkowicie je osuszyć;
 • Następnie nałóż obfitą warstwę Promicilu na całą stopę, zwracając uwagę na rozprowadzenie produktu zarówno na wierzchu, jak i na podeszwie, sięgając aż do palców i paznokci;
 • Odczekać około dwóch minut, masując równomiernie miejsca dotknięte chorobą, aby pobudzić wchłanianie.

Zabieg ten należy powtarzać rano i wieczorem przez około miesiąc. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać, już po pierwszych kilku dniach zauważysz niesamowite działanie Promicilu na swoje stopy!

Promicil – opinie i recenzje z forum

Zazwyczaj problemy ze stopami staram się leczyć homeopatią lub klasycznymi środkami babci. Czasami miałem wrażenie, że pracują, ale punktualnie musiałem zmienić zdanie. Skończyło się na bolesnych, ropnych bruzdach na stopach i musiałam znaleźć skuteczne rozwiązanie. Koleżanka powiedziała mi o Promicilu i pożyczyła tubkę, która jej została: po pierwszych kilku dniach stosowania zaczęłam odczuwać wielką ulgę. Natychmiast kupiłem produkt na oficjalnej stronie internetowej i na szczęście otrzymałem go w ciągu kilku dni. Kontynuowałam kurację, aż do wskazanych 30 dni i mogę powiedzieć, że paskudna infekcja, którą miałam, jest już wspomnieniem. Co więcej, składniki aktywne Promicilu są całkowicie naturalne, więc nie zdradziłam swojego powołania! Radzę wszystkim kupić ten krem, ale nie czekać aż osiągniecie stan krytyczny tak jak ja.

W lipcu zaczęłam zauważać pęknięcia na podeszwach stóp, pomyślałam o upałach i odwodnieniu. Widząc, że sytuacja się pogarsza, kupiłam nowe buty i zaczęłam stosować krem ogólnie nawilżający. W krótkim czasie sytuacja się zdegenerowała, wygląd moich stóp stał się wstydliwy, podobnie jak zapach. Szukałem w sieci produktów, które mogłyby szybko rozwiązać mój problem, ale recenzje zawsze wydawały się niejasne i stronnicze. Wtedy na siłowni powiedziano mi o Promicilu, w desperacji bezzwłocznie kupiłem produkt. Po pierwszym tygodniu stosowania, rano i wieczorem, mój problem widocznie zanikał. Kontynuowałem do 30 dni zgodnie z sugestią w dawkowaniu i z przyjemnością polecam wszystkim ten naprawdę skuteczny i praktyczny środek.

Promicil – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Promicil - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Promicil można kupić na oficjalnej stronie internetowej, jedynej upoważnionej do jego sprzedaży. Obecnie w sieci jest oferta nie do odrzucenia i można ją zamówić do domu z 50% rabatem.

Aby kupić Promicil, wystarczy wypełnić formularz i wskazać żądaną liczbę opakowań. Obsługa platformy skontaktuje się z Tobą w celu zorganizowania wysyłki. Płatność jest bezpieczna i odbywa się przy odbiorze.

W tym artykule odkryłeś wraz z nami niesamowite właściwości Promicilu, skutecznego kremu zdolnego do konkretnego rozwiązania problemów związanych z infekcjami grzybiczymi stóp. Wystarczy, że zamówisz swoje opakowanie i pożegnasz się ze wszystkimi nieprzyjemnymi objawami, które dręczą Cię od jakiegoś czasu!