Potencialex kapsułki – opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

Potencialex kapsułki - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?


Potencialex to nowe kapsułki stosowanie w profilaktyce chorób układu moczowo-płciowego. Suplement działa również jako pomoc problemów związanych z utratą potencji reprodukcyjnej i seksualnej.

Z biegiem lat, naruszenia dotyczące sfery moczowo-płciowej mężczyzn mają negatywny wpływ na aktywność seksualną. Zaburzenia erekcji występują nie tylko u osób starszych, ale także u młodych mężczyzn między 20 a 30 rokiem życia. Brak trwałej erekcji, spadek libido i impotencja wpływają na stan psychiczny i powodują drażliwość.

Aby rozwiązać problemy mężczyzn w trakcie terapii pomoże naturalny lek. W artykule znajdują się opinie i recenzje na temat Potencialex, które pozwolą wyrobić sobie zdanie na temat działania produktu.

Potencialex – co to jest i jak działa?

Potencialex - co to jest i jak działa?

Potencialex to naturalny produkt, który zwiększa libido i przywraca erekcję. Zawarte w preparacie substancje ziołowe zaczynają działać po 15-20 minutach od zażycia tabletki. Dla przebiegu terapii u mężczyzny

 • poprawia się aktywność seksualna;
 • libido staje się coraz silniejsze;
 • orgazm staje się coraz jaśniejszy;
 • czas uprawiania seksu wydłuża się o 20-30 minut;
 • erekcja staje się kamieniem;
 • normalizuje się aktywność układu moczowo-płciowego.

Lek jest sprzedawany tylko na oficjalnej stronie producenta bez recepty. Nie jest konieczna konsultacja z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia. Niezbędną ilość tabletek do przeprowadzenia terapii mogą policzyć konsultanci z wykształceniem medycznym podczas procesu zamawiania.

Potencialex – jakie są zalety i efekty stosowania?

Substancje wchodzące w skład leku działają synergicznie. Oznacza to, że poszczególne elementy wzajemnie się wzmacniają. Po miesiącu codziennego użytkowania

 • przepływ krwi w tkance penisa normalizuje się;
 • jakość życia seksualnego ulegnie poprawie;
 • erekcja będzie twarda jak skała i długotrwała;
 • wzrośnie siła seksualna mężczyzn;
 • orgazm będzie długi i intensywny;
 • wzrośnie poczucie własnej wartości; warunki psychologiczne wrócą do normy.

Jeżeli przebieg terapii będzie przestrzegany, to po miesiącu leczenia mężczyzna w każdym wieku będzie mógł odbyć stosunek seksualny trwający dłużej niż 45 minut. W ciągu nocy będzie można zaspokoić partnerkę 2-3 razy i kontrolować wytrysk.

Potencialex – jakie składniki zawiera formuła?

Potencialex - jakie składniki zawiera formuła?

Potencialex tabletki zawierają tylko naturalne składniki, które mają korzystny wpływ na męskie ciało. Nie zawiera chemikaliów i syntetyków, które przy regularnym stosowaniu odkładają się w tkankach i powodują skutki uboczne.

Formuła leku była opracowywana przez 7 lat. Do tworzenia wykorzystano ekstrakty roślinne, które były stosowane w starożytnej medycynie orientalnej. Tabela przedstawia wpływ na organizm substancji zawartych w składzie:

 • Tribulus bułgarski – Roślina zawiera saponiny, które pomagają stymulować produkcję testosteronu. Przywraca libido i poprawia erekcję;
 • Maca – pomaga w produkcji spermy i poprawia jej jakość. Działa jak afrodyzjak.
 • L-arginina – wydłuża czas seksu. Sprawia, że mężczyzna jest twardy w łóżku – wzmacnia erekcję.
 • Jabłczan cytruliny – rozszerza naczynia krwionośne. Przyspiesza przepływ krwi w penisie;
 • Johimbina – pomaga w pobudzeniu. Zwiększa aktywność seksualną.

Naturalne lekarstwo jest dostępne w postaci tabletek; jeśli oferuje się zakup Potencialex w postaci proszku – jest to podróbka. Stosowanie podróbek jest niebezpieczne dla zdrowia. Może to prowadzić do negatywnych konsekwencji w postaci chorób przewlekłych lub impotencji.

Potencialex – przeciwwskazania i działania niepożądane

Lek nie zawiera składników chemicznych i syntetycznych, więc nie ma negatywnego wpływu na organizm. Nie zaleca się przyjmowania produktu, jeśli:

 • nietolerancja na którykolwiek ze składników;
 • masz mniej niż 18 lat;
 • masz problemy z sercem.

Potencialex nie ma wyraźnych skutków ubocznych. Może jednak powodować uczulenie na substancje czynne lub substancje pomocnicze, które może objawiać się swędzeniem, wysypką, katarem i niewyjaśnionym łzawieniem. Nie zaobserwowano innych działań niepożądanych.

Potencialex – Jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Potencialex - Jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Tabletki muszą być przyjmowane ściśle według zaleceń. Zwiększenie dawki nie będzie leczyć zaburzenia erekcji szybciej. Ulotka dołączona do opakowania leku Potencialex mówi, że lek należy przyjmować przez 30 dni.

 • 1 tabletkę popić 150 ml wody. Soki i lemoniady nie są zalecane, ponieważ spowalniają wchłanianie składników.
 • Przyjmować codziennie w odstępach 24-godzinnych.

Jednorazowe stosowanie leku jest dozwolone w celu zwiększenia pożądania, osiągnięcia jasnego orgazmu, trwałej i długotrwałej erekcji. W tym przypadku należy przyjąć jedną tabletkę na 15-30 minut przed stosunkiem płciowym.

Potencialex – opinie i recenzje z forum

Ponieważ suplement jest dość popularny, recenzje i pozytywne opinie na jego temat są bardzo łatwe do znalezienia w Internecie. Oto kilka przykładów opinii medycznych na temat leku Potencialex:

W przeciwieństwie do tymczasowych środków stymulujących erekcję, Potencialex ma kompleksowy wpływ na wszystkie układy męskiego ciała. Ma wyraźne działanie, zapewniające silną potencję i stabilną erekcję, bez skutków ubocznych dla układu krążenia.

Potencialex – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Potencialex - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Nie można kupić Potencialex na Amazon, a raczej nie można znaleźć oryginalny produkt tam. Oszuści, wykorzystując łatwowierność klientów, wysyłają podrobione produkty, które nie odpowiadają deklarowanym właściwościom. Ponadto, nie jest możliwe, aby kupić suplement seksualny dla mężczyzn w aptekach.

Aby uchronić konsumentów przed zbyt wysokimi cenami i podróbkami, producent uruchomił oficjalną stronę internetową. Wnioski na portalu przyjmowane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz w dni wolne od pracy.

Po złożeniu zamówienia, konsultant przesyła informację do magazynu. Pracownicy pakują towar w bezpieczny sposób, zapewniając poufność.Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Potencja