NovuVita Vir – opinie, efekty, cena, gdzie kupić?

Suplement NovuVita Vir to nowe rozwiązanie, którego celem jest zmniejszanie przyczyn niepłodności u mężczyzn. Kapsułki wspomagają jakość spermy i przepływ krwi do ścian penisa.

NovuVita Vir kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

NovuVita Vir – recenzja kapsułek na płodność

Bycie ojcem to ogromna odpowiedzialność, dlatego również mężczyźni powinni z dużym wyprzedzeniem zaplanować założenie rodziny, jeśli chcą być uznani za odpowiedzialnych i godnych tego zadania. Przede wszystkim należy zadbać o utrzymanie odpowiedniego poziomu płodności, aby móc począć upragnione potomstwo.

Niestety, bardzo często zdarza się, że mężczyźni mają różnego rodzaju problemy seksualne, z których jednym z najpoważniejszych jest słaba jakość spermy. Czasami utrudnia to lub wręcz uniemożliwia poczęcie, dlatego warto wesprzeć swój organizm siłą składników aktywnych zawartych w kapsułkach NovuVita Vir przeznaczonych do zwiększenia męskiej płodności.

Większość męskich problemów z płodnością wynika z zaniedbań samego mężczyzny, choć część z nich jest również wynikiem współistniejących, często niewykrytych schorzeń. Niezależnie od przyczyny, konieczna jest interwencja zaraz po wykryciu niepokojących objawów.

NovuVita Vir – co to jest i jak działa?

NovuVita Vir – co to jest i jak działa?

Novuvita Vir to suplement, który pomoże Ci zwiększyć płodność. Ten suplement zaangażowany jest w utrzymanie pełnej sprawności seksualnej i funkcji reprodukcyjnych. Przyczynia się do zwiększenia ruchliwości plemników. Wspiera również prawidłową syntezę odpowiednich ilości testosteronu.

Jego głównym zadaniem jest zwiększenie ilości plemników oraz poprawa osłabionego męskiego libido. Odpowiednie dawki witaminy E zawartej w składzie przeciwdziałają degeneracji plemników.

Eksperci twierdzą, iż stosowanie tych kapsułek zwiększa szanse na poczęcie nawet o prawie 50%.

Przeczytaj Recenzja SperMAX Control – na zwiększenie produkcji spermy

Oto niektóre z korzyści stosowania suplementu:

 • zwiększenie ruchliwości i całkowitej liczby plemników w płynie nasiennym;
 • dostarcza duże dawki energii potrzebnej do seksu;
 • wspomaga prawidłowe procesy wzrostu komórek;
 • minimalizuje ryzyko wystąpienia wad rozwojowych płodu;
 • zwiększa przepływ krwi do ciał jamistych penisa;
 • poprawia jakość spermy;
 • zwiększa produkcję testosteronu;

Czym mogą być spowodowane męskie problemy z płodnością?

Przyczyny niepłodności męskiej mogą być wielorakie i dotyczą głównie jakości plemników, które utrudniają lub uniemożliwiają zapłodnienie komórki jajowej kobiety. Dlatego warto wspierać płodność substancjami zawartymi w kapsułkach NovuVita Vir. Ich skuteczność w wielu przypadkach może zaskoczyć.

Najczęstsze przyczyny zaburzeń męskiej płodności to:

 • problemy z erekcją, ponieważ w przypadku braku wzwodu poczęcie będzie co najmniej trudne;
 • niewłaściwe odżywianie, które powoduje nie tylko obniżenie jakości nasienia z powodu braku odpowiednich składników odżywczych, ale także nadwagę i otyłość, prowadzące do zaburzeń w wydzielaniu męskich hormonów płciowych, zwłaszcza testosteronu;
 • nadużywanie alkoholu, które niemal całkowicie obniża sprawność seksualną;
 • przyjmowanie leków, które z kolei upośledzają libido;
 • palenie;
 • siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej, co osłabia sprawność, wytrzymałość i wydolność organizmu;
 • długotrwały stres, powodujący również narastającą oziębłość seksualną;
 • przyjmowanie niektórych leków, np. antybiotyków lub leczenie nadciśnienia.

Novuvita Vir – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Novuvita Vir – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Producent kapsułek NovuVita Vir starannie dobrał ich skład w oparciu o ich zdolność do wspierania zaburzonej męskiej płodności. Każda mała, ale potężna kapsułka zawiera:

 • L-carnitine – poprawia jakość spermy, żywotność i ruchliwość plemników. Ochrania komórki przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego wywołanego przez wolne rodniki. Ma korzystne działanie na układ nerwowy.
 • Ekstrakt z dzikiej róży – owoc dzikiej róży znajduje się również w składzie NovuVita Vir ze względu na jego rolę w poprawie ogólnego stanu zdrowia, a co za tym idzie wspieraniu zaburzonej męskiej płodności. Ten składnik jest moczopędny, pomaga w detoksykacji organizmu.
 • Ekstrakt z karczocha – to popularne i smaczne warzywo jest skarbnicą składników odżywczych ważnych dla zdrowia i płodności. Posiada witaminę A, witaminy z grupy B, w tym kwas foliowy, witaminę C, duże ilości potasu i cynku, fosforu, magnezu, miedzi, wapnia i żelaza.
 • Coenzym Q10 – kolejny potężny przeciwutleniacz w działaniu i jego inne właściwości, które mogą promować męskie zdrowie i płodność to. Polepsza jakość spermy, przez co znacznie zwiększając szanse na poczęcie;
 • Witamina E – jego zamienną nazwą jest „witamina płodności”, na którą zresztą w pełni zasługuje. Witamina E charakteryzuje się wyjątkowo szerokimi właściwościami zdrowotnymi, mając między innymi działanie antyoksydacyjne. Pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia raka prostaty.

NovuVita Vir – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Producent zadbał o bezpieczeństwo kapsułek. Wszystkie składniki aktywne są naturalne, więc kapsułki nie powodują skutków ubocznych. Warto jednak wcześniej sprawdzić, czy nie jest się uczulonym na któryś z nich.

Suplement nie powinny stosować osoby poniżej 18 roku życia, oraz osoby uczulone na składniki zawarte w formule tego suplementu.

Sprawdź inne kapsułki zwiększające męskie libido: Viagmax.

NovuVita Vir – opinie i recenzje z forum

Kapsułki NovuVita Vir, które wspierają osłabioną męską płodność na kilku płaszczyznach, cieszą się dobrymi opiniami. Pozytywne recenzje pojawiają się zarówno od stosujących je mężczyzn, jak i specjalistów od tego typu zaburzeń.

W swoich pozytywnych wypowiedziach podkreślają korzyści wynikające z ich stosowania, takie jak:

 • utrzymanie odpowiedniej ilości testosteronu we krwi;
 • utrzymanie prawidłowych funkcji reprodukcyjnych i płodności;
 • silny i dobrze funkcjonujący układ odpornościowy;
 • komórki ciała chronione przed skutkami stresu oksydacyjnego;
 • wzmocnienie osłabionej psychiki;
 • utrzymanie odpowiedniego poziomu homocysteiny;
 • normalna synteza białek, aminokwasów i DNA;
 • prawidłowa spermatogeneza i wysoka jakość nasienia;
 • naturalny skład, bezpieczny i wolny od skutków ubocznych, z wyjątkiem indywidualnej reakcji alergicznej na któryś ze składników, która zależy od osoby, a nie od producenta;
 • szybkie efekty przy stosowaniu zalecanej dawki 1 kapsułki dziennie.

NovuVita Vir – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

NovuVita Vir – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

NovuVita Vir jest sprzedawany przez producenta za pośrednictwem jego strony internetowej, co jest gwarancją dobrej ceny oraz otrzymania całkowicie skutecznych i oryginalnych kapsułek. Suplement aktualnie dostępny jest ze zniżką w wysokości 50%.

Pozwala to zaoszczędzić na kosztach zakupu, zamówienie jest realizowane w ciągu jednego dnia roboczego od złożenia, a zamówienie wysyłane jest w nierzucającym się w oczy opakowaniu. Istnieje również możliwość wysyłki NovuVita Vir za granicę po dokonaniu płatności z góry, natomiast na terenie naszego kraju płacisz za przesyłkę kurierowi dopiero przy odbiorze.

NovuVita Vir na potencję – opinie o naturalnym składzie i korzyściach

Zdrowie seksualne to istotna część naszego życia i coraz więcej osób szuka sposobów na poprawę potencji. Wśród dostępnych opcji, suplementy diety oparte na naturalnych składnikach zdobywają wiele pozytywnych opinii.

Jednym z nich jest NovuVita Vir, który zawiera w swoim składzie naturalne składniki o udowodnionych właściwościach poprawiających potencję i libido. Promocyjna cena tego suplementu sprawia, że jest on dostępny dla większej grupy osób.

Może kupić NovuVita Vir na stronie producenta. To gwarantuje, że otrzymasz oryginalny produkt najwyższej jakości. Pamiętaj jednak, że suplementy diety są tylko dodatkiem do zdrowego stylu życia. Regularne ćwiczenia, zdrowa dieta i odpowiednia ilość snu są kluczowe dla poprawy potencji.

Zadbaj o swoje zdrowie seksualne, to inwestycja, która z pewnością przyniesie Ci korzyści.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Potencja