Novuvita Femina kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Suplement może wspomóc odbudowę libido oraz zwiększyć kobiecą płodność w sytuacji nadmiernego zmęczenia i stresu. Podobnie jak mężczyźni, kobiety również mogą podlegać dysfunkcji i zmianom w pożądaniu seksualnym.

Novuvita Femina kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Novuvita Femina to jeden z najchętniej kupowanych przez kobiety w ostatnich miesiącach suplementów diety w kapsułkach. Czym jednak konkretnie jest i do czego służy? W większości przypadków zaburzenia libido oraz płodności to zdarzenia przemijające, którym można przeciwdziałać zażywająć Novuvita Femina.

Szukasz więcej informacji na temat tego suplementu? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w kolejnych akapitach!

Co to jest Novuvita Femina i jak działa?

Co to jest Novuvita Femina i jak działa?

Novuvita Femina jest syntetycznym suplementem stosowanym w celu wywołania owulacji u kobiet, które nie wytwarzają komórek jajowych i starają się o ciążę.

Jest to suplement stworzony do leczenia stanów braku owulacji u pacjentek pragnących zajść w ciążę, gdy ustalono wystarczającą czynność jajników. Innymi słowy, suplement ma za zadanie stymulować owulację u kobiet, u których w trakcie cyklu miesiączkowego nie dochodzi do owulacji, czyli dojrzewania i uwalniania komórki jajowej dostępnej do zapłodnienia. Sprawia to, że nasz organizm wierzy, że trzeba wyprodukować więcej hormonów, aby pobudzić owulację.

Dobra produkcja estrogenów zwiększa szanse na korzystny wynik ciążowy. Ważne jest, aby podczas przyjmowania Novuvita Femina zaplanować ze swoim ginekologiem, aby poprzez określone badania ocenić prawidłową czynność hormonalną pacjentki. Typowym przypadkiem stosowania Novuvita Femina jest obecność jajnika mikropolicystycznego.

Novuvita Femina – jakie są zalety i efekty stosowania?

Novuvita Femina może nie być skuteczny u kobiet, u których problemy z niepłodnością są związane z wiekiem, u kobiet z nadmiernie niskim poziomem estrogenów, u tych, które cierpią na problemy z tarczycą oraz u kobiet ze znaczną nadwagą.

Niektóre szacunki określają skuteczność terapii, czyli uzyskanie owulacji, na 40-80% przypadków. Kobiet, które faktycznie zaszły w ciążę jest około 40-60%.

Według innych statystyk, około 80% kobiet ma owulację w pierwszym cyklu leczenia, natomiast prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w tym samym okresie wynosi 30% (w porównaniu do około 25% u normalnych par).

Fakt wystąpienia owulacji niestety nie oznacza automatycznie, że zajdziesz w ciążę.

Novuvita Femina – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Novuvita Femina – jaki jest skład i formuła kapsułek?

Ekstrakt z liści damiany: o możliwym działaniu energetyzującym, przydatny w zwalczaniu stresu i zmęczenia.

  • L-Arginina HCI: może pomóc poprawić smarowanie pochwy i krążenie krwi.
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia: o możliwym działaniu afrodyzjakalnym, może przyczynić się do zwiększenia libido.
  • Olej z nasion kozieradki: może pomóc w zachowaniu dobrego samopoczucia jajników kobiet.
  • Ekstrakt z miłorzębu japońskiego: może przyczyniać się do dobrego samopoczucia płodności kobiet.
  • Ekstrakt z korzenia Maca: może mieć korzystny wpływ na płodność kobiet.
  • Cynk: może pomóc przeciwdziałać stresowi oraz zmęczeniu psychicznemu i fizycznemu.

Novuvita Femina – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Suplement Novuvita Femina nie wywołuje skutków ubocznych ani działań niepożądanych. Suplement jest przeciwwskazany w okresie ciąży. Aby uniknąć nieświadomego zażycia suplementu w pierwszych dniach ciąży podczas cykli leczenia, należy dokładnie przestrzegać zaleceń i harmonogramu badań kontrolnych zaleconych przez lekarza ginekologa.

Novuvita Femina jest również przeciwwskazany w obecności problemów z wątrobą i (lub) szczególnych sytuacji związanych z cyklem miesiączkowym, które mogą być ocenione przez lekarza.

Nie należy go stosować w obecności torbieli jajników ze względu na ryzyko ich dalszego powiększenia. Wystąpienie jakiegokolwiek działania niepożądanego nieprzewidzianego przez lekarza należy niezwłocznie zgłosić.

Sprawdź kapsułki zwiększające kobiece libido: Stimido.

Novuvita Femina – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Novuvita Femina – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Obecnie z reguły zalecane dawkowanie to 1 tabletka dziennie przez 5 dni z rzędu, zazwyczaj rozpoczynając od trzeciego lub piątego dnia cyklu. Należy pamiętać, że za pierwszy dzień cyklu uważa się dzień, w którym pojawia się miesiączka.

Nie wydaje się, aby istniała jakakolwiek różnica w skuteczności pomiędzy różnymi protokołami, więc trzymaj się ściśle tego, co powie ci twój ginekolog, aby nie zmieniać harmonogramu żadnych badań kontrolnych.

W przypadku pominięcia dawki, zaleca się przyjęcie tabletki zaraz po uświadomieniu sobie tego faktu, jeśli jednak zdarzy się to następnego dnia, należy skontaktować się z ginekologiem. Nie należy przyjmować podwójnej dawki, chyba że wyraźnie zaleci to lekarz.

Tabletkę należy przyjmować o tej samej porze każdego dnia. W przypadku wystąpienia wymiotów lub biegunki należy skontaktować się z lekarzem.

Novuvita Femina – opinie i recenzje z forum

Novuvita Femina ma wiele pozytywnych opinii i recenzji opublikowanych przez kupujących, którzy zdecydowali się przetestować produkt dla siebie. Nie ma szczególnych negatywnych opinii do zgłoszenia, co można również przeczytać w poniższych przykładach:

„Regularnie zażywam Novuvita Femina jako wsparcie libido, gdy czuję się zmęczona i zestresowana. Gorąco polecam!”.

„Zdecydowałam się na zakup Novuvita Femina zachęcona doskonałymi opiniami, które przeczytałam. Kapsułki w połączeniu pomogły mi zajść w ciążę! Przechodziłam przez stresujący okres, który wpływał również na moją intymność z mężem. Zwróciłam się więc do porady lekarskiej, do której połączyłam kapsułki Novuvita Femina”.

Novuvita Femina – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Novuvita Femina – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Novuvita Femina można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta (kliknij tutaj, aby do niej dotrzeć), bezpiecznej od oszustw i komercyjnych podróbek. Strona sprzedażowa zawiera wszystkie niezbędne informacje, zdjęcia poglądowe, opinie kupujących oraz dedykowany formularz zamówienia suplementu diety, w którym można wybrać pożądane pakiety.

Suplement nie jest dostępny na sprzedaż na serwisach aukcyjnych takich jak Allegro i Amazon. Produktu nie znajdziesz również w aptekach ani farmacjach.