Idealica krople – opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

Idealica krople - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?


W tym artykule przyjrzymy się kroplom odchudzającym Idealica i zobaczymy jak działają. Jest to nowy produkt na rynku, który, zgodnie z oficjalną stroną internetową, powinien być bardzo skuteczny, ale dowiedzmy się szczegółowo, co to jest, jak to działa, jakie są jego składniki i korzyści, jakie może przynieść.

W długiej walce z nadprogramowymi kilogramami coraz więcej kobiet (ale także mężczyzn) poszukuje skutecznych naturalnych środków odchudzających: suplementów diety w tabletkach, kapsułkach lub proszku, ale do tej pory suplementy odchudzające w kroplach, takie jak Idealica, były rzadko brane pod uwagę.

Idealica – co to jest i jak działa?

Idealica - co to jest i jak działa?

Idealica to w 100% naturalny suplement diety na odchudzanie (odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn) oparty głównie na ekstraktach roślinnych.

Jest to produkt przeznaczony przede wszystkim do kontroli masy ciała, ale zgodnie z opakowaniem obiecuje również działanie detoksykujące i antyoksydacyjne. Jest to nie tylko przydatne w odchudzaniu, ale również w oczyszczaniu organizmu, uwalnianiu go od toksyn i ochronie przed wolnymi rodnikami i starzeniem się komórek.

Wszystkie te korzyści są możliwe dzięki cennym właściwościom składników aktywnych w tym suplemencie, którym przyjrzymy się szczegółowo w jednym z kolejnych akapitów.

Idealica – jakie są zalety i efekty stosowania?

Rozmawialiśmy już na ten temat dogłębnie, kiedy przyjrzeliśmy się składnikom jeden po drugim, ale ponieważ właściwości i korzyści każdego z nich są liczne, chcieliśmy je podsumować w kilku punktach:

 • Kontroluje i stymuluje utratę wagi
 • Atakuje poduszki tłuszczowe i złogi
 • Przyspiesza metabolizm i zwiększa zużycie kalorii
 • Odwadnia i oczyszcza organizm, pozbywając się z niego produktów odpadowych
 • Przeciwdziała wolnym rodnikom i starzeniu się komórek
 • Zmniejsza apetyt i blokuje głód nerwowy

Należy pamiętać, że efekty mogą się różnić w zależności od osoby i nie można ich zagwarantować, ponieważ jest to suplement diety, a nie lek.

Idealica – składniki i formuła

Idealica - składniki i formuła

Jak wspomniano wcześniej, Idealica na odchudzanie składa się wyłącznie ze składników pozyskiwanych z natury, nie ma więc w niej substancji chemicznych wątpliwego pochodzenia, są to przede wszystkim wyciągi z roślin i owoców, mniej lub bardziej znane, ale o korzystnych właściwościach, które szczegółowo omówimy w tym akapicie.

 • Rambutan jest rośliną pochodzącą z południowo-wschodniej Azji, mało znaną na zachodzie, ale posiadającą wyjątkowe właściwości. Jej owoce o dziwnym kształcie, chronione przez jaskrawoczerwoną, kolczastą skorupę, są bogate w witaminy, zwłaszcza z grupy B, ale zawierają również witaminę C i kwas cytrynowy (dwa elementy, które sprawiają, że są doskonałymi przeciwutleniaczami).
 • Ekstrakt z kiwano (Cucumis metuliferus) – zawiera witaminy z grupy B i witaminę C, błonnik i różne minerały, takie jak magnez, potas, wapń i żelazo. Owoc ten jest niskokaloryczny, a jego właściwości to m.in. wzmacnianie układu odpornościowego, ochrona jelit, remineralizacja, dodawanie energii, walka ze starzeniem się komórek i wolnymi rodnikami.
 • Ekstrakt z zielonej kawy (Coffea arabica, robusta L.) – Ziarna kawy składają się z takich elementów jak minerały, witaminy z grupy B i polifenole. Te ostatnie są „przyczyną” działania przeciwutleniającego. Nie zapominajmy również o kofeinie (choć obecnej w mniejszych ilościach niż w zwykłej kawie), która ma działanie tonizujące i energetyzujące. To czyni z zieloną kawę doskonałym sprzymierzeńcem w reaktywacji metabolizmu i spalaniu tłuszczu.

Idealica – jak stoswać? Dawkowanie i instrukcja

Skoro już wiemy, o co chodzi i poznaliśmy właściwości i korzyści płynące ze spożywania Idealicy, przejdźmy do tego, jak należy ją przyjmować, w jakich ilościach i o jakiej porze dnia.

Idealica powinna być przyjmowana dwa razy dziennie. Preparat należy przyjmować tuż przed dwoma głównymi posiłkami.

Jak wskazano na oficjalnej stronie internetowej, krople Idealica powinny być przyjmowane w następujący sposób:

 • Przygotuj pół szklanki lub całą szklankę naturalnej wody o temperaturze pokojowej.
 • Wlać 25 kropli Idealica do szklanki.
 • Dobrze wymieszać do całkowitego rozcieńczenia kropli, a następnie wypić preparat.

Idealica – Czy istnieją przeciwwskazania i działania niepożądane?

Idealica - Czy istnieją przeciwwskazania i działania niepożądane?

Mimo, że jest to naturalny suplement diety i można go kupić bez ograniczeń, nie oznacza to, że nie może mieć przeciwwskazań i skutków ubocznych. Przede wszystkim zalecamy uważne czytanie etykiety, na której wymienione są składniki, aby uniknąć ewentualnej alergii/nadwrażliwości na jeden (lub więcej) z nich.

W przypadku występowania określonych schorzeń (nawet w wywiadzie), takich jak problemy z tarczycą lub wysokie ciśnienie krwi, lub w przypadku przyjmowania jakichkolwiek leków, przed rozpoczęciem leczenia należy zasięgnąć porady lekarza/specjalisty. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią również powinny zasięgnąć porady przed zażyciem tego suplementu.

Radzimy czytelnikom nie stosować go na zasadzie „zrób to sam”, nie przekraczać zalecanych dawek i nie podawać osobom niepełnoletnim – w przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy przerwać leczenie i skontaktować się/poszukać porady lekarskiej.

Idealica – opinie i recenzje z forum

Wszystkie prawdziwe recenzje, komentarze i referencje tych, którzy próbowali Idealica dla utraty wagi, można znaleźć za pomocą prostego wyszukiwania na stronach internetowych i forach branżowych, stronach społecznych i na oficjalnej stronie internetowej, zalecamy, aby odnieść się do tego ostatniego, dostępnego pod tym linkiem.

Zastosowanie produktu takiego jak krople Idealica, w celu poprawy skuteczności diety niskokalorycznej i nie zaniedbując znaczenia aktywności fizycznej, może być cenną pomocą, szczególnie w celu przyspieszenia procesów i radzenia sobie z sytuacją w najlepszy sposób, dostarczając organizmowi substancji, które mogą być wspomagające. Jak zawsze radzimy, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek suplementu diety, szczególnie w szczególnych przypadkach, zasięgnąć porady lekarza.

Idealica – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Idealica - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Krople Idealica można kupić tylko bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta. Teraz możesz nabyć suplement o 50% taniej dzięki zniżce dostępnej na stronie.

Uważaj na liczne imitacje, które pojawiają się na portalach jak Allegro czy Amazon. Oryginalną Idealica kupisz jedynie przez stronę producenta. W aptece również nie znajdziesz tego produktu.Czy istnieje ktoś, kto nie powinien próbować zrzucić tkanki tłuszczowej?

Zanim przejdziemy dalej, wyjaśnijmy sobie kilka spraw. Jeśli Twoja waga i zawartość tłuszczu w organizmie jest odpowiednia dla Twojego wzrostu i wieku, próby utraty tkanki tłuszczowej nie są wskazane. Podobnie, jeśli identyfikujesz się z którąś z poniższych kategorii. Proszę porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać więcej porad:

 • dziecko lub nastolatek,
 • w ciąży lub karmiąca piersią,
 • masz chorobę związaną z nadnerczami lub chorobę przewlekłą.

Dlaczego tkanka tłuszczowa jest ważna?

Mówiąc wprost, potrzebujemy tkanki tłuszczowej do funkcjonowania. To dosłowny fakt z życia wzięty. Nicola Addison, ekspert ds. zdrowia i dobrego samopoczucia w firmie Healthspan, wyjaśnia dlaczego.

Tkanka tłuszczowa działa jako magazyn energii dla organizmu. Chroni narządy, amortyzuje stawy, reguluje temperaturę ciała i jest odpowiedzialna za wydzielanie niektórych hormonów. Krótko mówiąc, pomaga utrzymać Cię przy życiu’ – mówi.

Fakt, że pomaga regulować pewne hormony, odgrywa dużą rolę w utrzymaniu szczęśliwych i zdrowych cykli menstruacyjnych. To jest mega ważne.

Jednak istnieje coś takiego jak zbyt wiele czegokolwiek, a nadmiar tkanki tłuszczowej może być prawdziwym problemem zdrowotnym. Więcej na ten temat później.

Jaki jest zdrowy procent tkanki tłuszczowej w organizmie dla kobiet?

Tłuszcz w organizmie jest mierzony procentowo, obliczany na podstawie tego, ile masz tkanki tłuszczowej w stosunku do reszty ciała (kości, wody w organizmie, masy mięśniowej itp.).

’Każda kobieta jest inna, ale „zdrowy” zakres wynosi 21 – 35%’, wyjaśnia Catherine Rabess, dietetyk i kierownik dietetyczny NHS. Jeśli mieścisz się w tym przedziale procentowym tkanki tłuszczowej, według standardów medycznych czujesz się dobrze. Powyżej 35% istnieje podwyższone ryzyko zachorowania na cukrzycę oraz inne schorzenia, takie jak choroba wieńcowa serca.

Dlaczego zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej jest niebezpieczna?

Wyższy poziom tkanki tłuszczowej w organizmie jest związany z kilkoma poważnymi problemami zdrowotnymi. Tłuszcz trzewny, czyli ten, który otacza narządy, jest najbardziej niebezpieczny i może prowadzić do ataków serca, cukrzycy, udarów, wysokiego ciśnienia krwi i zapalenia kości i stawów.

Co się dzieje, gdy masz za mało tkanki tłuszczowej?

Możesz oczekiwać, że będziesz czuć się ospała i drażliwa, a Twój cykl miesięczny może się zatrzymać” – mówi Katie Morris, szefowa działu fitness w Third Space. Ogólnie rzecz biorąc, u kobiet, poziom tkanki tłuszczowej poniżej 15% może być związany z obniżonym poziomem hormonu leptyny. To z kolei może zakłócić miesiączkę i zdolność do poczęcia dziecka.

 • Objawy zbyt niskiego procentu tkanki tłuszczowej w organizmie:
 • Zaparcia
 • Zmęczenie
 • wahania nastroju
 • Niskie ciśnienie krwi
 • Słaba koncentracja
 • Słaba elastyczność skóry
 • Wypadanie włosów
 • Problemy z zębami i dziąsłami
 • Bradykardia (zbyt wolna akcja serca)
 • Hipogonadyzm – słabo funkcjonująca czynność jajników
 • Hipoglikemia – stan spowodowany zbyt niskim poziomem cukru we krwi
 • Skurcze mięśni

Jaka jest różnica między utratą wagi a utratą tłuszczu?

Utrata wagi uwzględnia każdą utraconą przez Ciebie masę ciała. Może to obejmować masę wody i masę mięśniową, a także to, czy danego dnia poszedłeś do toalety, czy nie. Jest to termin ogólny dla liczby na wadze, która spada, bez względu na to, skąd się wzięła.

Utrata tłuszczu natomiast uwzględnia wyłącznie tkankę tłuszczową. To podejście jest bardziej wiarygodne, jeśli próbujesz tonować bez utraty masy mięśniowej w procesie. Bo, kto chce schudnąć, ale również stracić siłę i funkcjonalność, zbyt?

Czy można szybko stracić tłuszcz?

Staraliśmy się wpleść ten temat w całą naszą poradę, ale jeśli musisz usłyszeć to jasno i prosto: próba szybkiej utraty tłuszczu (a przez „szybko” nie rozumiemy efektywnie, mamy na myśli niezrównoważenie) nie jest w porządku.

Po pierwsze, utrata tkanki tłuszczowej zbyt szybko z powodu restrykcyjnych nawyków żywieniowych lub nadmiernego ćwiczenia mogą mieć negatywny wpływ na hormony i zdrowie psychiczne. Nie wspominając o powodować przyrost masy ciała z powrotem. Nie tego chcesz.

Po drugie, trwała utrata tłuszczu wynika ze zdrowych nawyków, które wprowadzasz w życie każdego dnia. Dobre odżywianie, ćwiczenia, połączenie treningu cardio i treningu oporowego, odpowiedni odpoczynek i techniki zarządzania stresem. To pomoże Ci osiągnąć utratę tłuszczu, która trwa przez całe życie. Nie ustawi Cię na rollercoasterze utraty tłuszczu i cyklu przyrostu tłuszczu.

Jeśli próbujesz znaleźć najszybszy sposób, aby schudnąć (lub spalić tłuszcz szybko), poświęć chwilę, aby sprawdzić się z samym sobą. Zapytaj, dlaczego szybkość jest trumping zrównoważony, jeśli chodzi o swoje najzdrowsze ciało i życie jeszcze. Rzym nie został zbudowany w jeden dzień, przyjacielu.

Idealica krople - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?