Friocard kapsułki – opinie – skład – cena – gdzie kupić?

STRONA PRODUCENTAFriocard to suplement diety, który może być stosowany jako uzupełnienie prawidłowego żywienia i leczenia w walce z hipercholesterolemią. Wysoki poziom cholesterolu Ldl we krwi może prowadzić do różnych zaburzeń i poważnych chorób serca.

Aby utrzymać te wartości pod kontrolą, należy stosować zbilansowaną dietę, prowadzić zdrowy tryb życia, a w razie potrzeby sięgać po środki farmakologiczne. Środki te mogą być również połączone z przyjmowaniem suplementu diety w kapsułkach, takich jak Friocard. Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o jego składzie!

Czym jest Friocard?

Czym jest Friocard?

Friocard jest suplement diety posiada koncentrację naturalnych substancji pomocniczych, które mogą pomóc wspierać dobre samopoczucie organizmu i przyczynić się do normalizacji poziomu cholesterolu Ldl.

Preparat w postaci kapsułek może być przyjmowany codziennie wraz ze zbilansowaną dietą, zdrowym stylem życia, aktywnością fizyczną i ewentualnymi terapiami farmakologicznymi. Jego przyswojenie może przyczynić się do poprawy mobilności, procesów sercowych, wartości ciśnienia krwi. Pakiet zakupowy Friocard może być również transportowany w podróży dzięki praktycznej hermetycznie zamykanej pokrywce.

Friocard suplement diety jest dostępny w kapsułkach po 520 mg, wprowadzony na rynek przez producenta po dokładnych badaniach, selekcji i testach przeprowadzonych w laboratorium. Friocard jest również wspierany przez certyfikaty, aby zagwarantować jakość, oryginalność i zadowolenie klienta (jak można sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej).

www.friocard.pl

Jak działa Friocard?

Regularne przyjmowanie suplementu diety Friocard może pomóc osobom zmagającym się z wysokim poziomem cholesterolu Ldl, aby uzyskać kilka korzyści i zalet.

Produkt nie może być traktowany jako cudowny środek, ani jako substytut leczenia farmakologicznego. Stosowany w połączeniu ze wszystkimi niezbędnymi środkami (od diety po ćwiczenia i zdrowy styl życia) może pomóc w normalizacji poziomu cholesterolu Ldl we krwi, poprawie funkcji serca, normalizacji poziomu ciśnienia krwi, poprawie stanu skóry oraz ruchomości stawów i mięśni.

Friocard może być również stosowany w przypadku hipercholesterolemii, nadciśnienia tętniczego, zmian miażdżycowych, bólów i schorzeń stawów. Oficjalne dawkowanie można znaleźć w informacjach na etykiecie lub w ulotce dołączonej do opakowania produktu. Kapsułki należy popić dużą szklanką wody i należy przestrzegać codziennej częstotliwości przyjmowania preparatu.

Jakie naturalne składniki znajdują się w preparacie Friocard?

Jakie naturalne składniki znajdują się w preparacie Friocard?

Kapsułki Friocard moga pomóc w dobrym samopoczuciu i poprawią poziom cholesterolu i ciśnienia krwi. Poprawią prawidłowe działanie serca dzięki formule naturalnych składników zawartych we Friocard

  • Ekstrakt z granatu (o działaniu adjuwantowym, do odżywiania i leczenia, w walce z wysokim poziomem cholesterolu Ldl, infekcjami oraz suchością i starzeniem się skóry)
  • Witamina C (może pomóc wspierać dobre samopoczucie organizmu i zachęcać do wzmocnienia naturalnych mechanizmów obronnych związanych z układem odpornościowym)

Przeciwwskazania: czy istnieją jakieś zagrożenia lub skutki uboczne?

Friocard zawiera formułę pochodzenia naturalnego, która wydaje się być dobrze tolerowana przez organizm. Kapsułki nie powinny być przyjmowane w przypadku uczulenia na poszczególne substancje pomocnicze. Kobiety w ciąży i osoby cierpiące na choroby powinny zasięgnąć porady lekarza i unikać stosowania produktów do samodzielnego montażu.

www.friocard.pl

Co mówią użytkownicy o Friocard? Opinie i recenzje z forum

Friocard ma duży odsetek pozytywnych opinii i recenzji, które można przeczytać na oficjalnej stronie producenta, ale także poprzez różne fora internetowe.

„Aby utrzymać mój cholesterol pod kontrolą, stosuję zrównoważoną dietę i przestrzegam zaleceń mojego lekarza, które uzupełniam codziennie Friocard. W ciągu zaledwie kilku tygodni kapsułki pomogły mi poczuć się lepiej.

„Wysoki poziom cholesterolu występuje w mojej rodzinie. Dlatego zdecydowałam się podjąć wszelkie niezbędne środki ostrożności, a także stosować Friocard każdego dnia. Suplement diety jest naprawdę dobrym wsparciem dla dobrego samopoczucia organizmu!

„Kiedy pojawiły się pierwsze objawy, związane z wysokim poziomem cholesterolu, postanowiłem udać się do lekarza, aby znaleźć rozwiązanie. Podążyłam za terapią i zdecydowałam się również na zakup kapsułek Friocard. Codzienne zażywanie go pomaga mi czuć się lepiej!”.

Cena i gdzie kupić Friocard?

Cena i gdzie kupić Friocard?

Friocard można kupić tylko na oficjalnej stronie producenta. Nie zaleca się kupowania przez portale jak Allegro lub Ceneo – mogą to być zwykłe oszustwa i imitacje. Istnieje aktualnie aktywna promocja (dostępna przez ograniczony czas) oferuje produkt ze zniżką 50%. Wystarczy kliknąć w link poniżej:

>www.friocard.pl<

Friocard można kupić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej producenta w kilku prostych krokach:

  1. wypełnij formularz zamówienia
  2. wybierz metodę płatności
  3. wybierz rodzaj przesyłki (standardowa lub ekspresowa)


Co to jest wysokie ciśnienie krwi?

Ciśnienie krwi to siła, z jaką krew napiera na ścianki naczyń krwionośnych podczas bicia serca. Jest ono mierzone w milimetrach rtęci (mmHg). Ciśnienie krwi to tak naprawdę dwie liczby. Górna liczba, ciśnienie skurczowe, reprezentuje ciśnienie w naczyniach krwionośnych podczas bicia serca. Dolna liczba, ciśnienie rozkurczowe, reprezentuje ciśnienie w naczyniach krwionośnych, kiedy serce odpoczywa pomiędzy uderzeniami.

Normalne ciśnienie krwi wynosi poniżej 120/80 mmHg. American Heart Association (AHA) uważa, że ciśnienie krwi jest podwyższone, gdy ciśnienie skurczowe wynosi od 120 do 129. Natomiast ciśnienie rozkurczowe mniej niż 80. AHA wcześniej zdefiniowała nadciśnienie lub wysokie ciśnienie krwi jako odczyt 140/90 i wyższy. W 2017 r. obniżyli ten pułap, aby zdefiniować wszystko powyżej 130/80 jako stadium 1 nadciśnienia. Powyżej 140/90 jako stadium 2 nadciśnienia w nadziei na złapanie większej liczby osób we wczesnych stadiach choroby.

Twój lekarz dokona pomiaru ciśnienia krwi podczas rutynowych badań kontrolnych (niektóre gabinety stomatologiczne nawet wykonują tę usługę). Ale można je również łatwo zmierzyć na własną rękę. W wielu aptekach, sklepach spożywczych i sklepach wielkopowierzchniowych, znajdują się automatyczne ciśnieniomierze, z których można korzystać za darmo.

Wiek, geny, płeć (mężczyźni są bardziej narażeni na ryzyko) i pochodzenie etniczne mają wpływ na ryzyko wystąpienia nadciśnienia, ale dieta, ćwiczenia i styl życia mogą mieć na nie duży wpływ.

Jak ćwiczenia fizyczne obniżają ciśnienie krwi?

Jak ćwiczenia fizyczne obniżają ciśnienie krwi?

Silne serce i elastyczne, zdrowe tętnice pomagają w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Ćwiczenia fizyczne bardzo pomagają w tym zakresie.

Jak twierdzi Creswell, ćwiczenia aerobowe, takie jak jazda na rowerze czy bieganie, mogą obniżyć ciśnienie krwi nawet o 10 mmHg. To mniej więcej tyle, co niektóre leki. Trening siłowy również może pomóc obniżyć ciśnienie o około 3 do 6 mmHg, mówi. I nigdy nie jest za późno, aby dokonać wymiernej zmiany.

W badaniu opublikowanym w 2013 roku w czasopiśmie Blood Pressure, naukowcy odkryli, że siedzący, starsi dorośli obniżyli swoje ciśnienie krwi średnio o 3,9 procent skurczowego. Natomiast 4,5 procent rozkurczowego, gdy zaczęli stosować regularne ćwiczenia kardio.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, American College of Cardiology (ACC) i AHA zalecają trzy do czterech 40-minutowych sesji ćwiczeń na poziomie wysiłku od umiarkowanego do intensywnego w każdym tygodniu. Zajęcia na siłowni, poranna przejażdżka rowerem lub jogging po pracy z łatwością załatwią sprawę. Jest to również dobra wymówka, aby wyjść z domu przynajmniej raz lub dwa razy w ciągu tygodnia, a także w weekendy.

SPRAWDŹ FRIOCARD I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE DZIAŁA!

www.friocard.pl