Cistat kapsułki – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Cistat kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Cistat jest suplementem diety stosowanym w walce z objawami zapalenia pęcherza moczowego. Sukces komercyjny suplementu zawdzięczamy przede wszystkim jego wewnętrznej formule, pochodzenia naturalnego.

Ten artykuł ma na celu dostarczenie wszystkich istotnych informacji na temat tego innowacyjnego produktu. Robimy to, abyś miał jasny obraz wyników, jakie może Ci dać, zanim go kupisz. Nasza rada jest, aby przeczytać artykuł do końca.

Cistat – co to jest i jak działa?

Cistat - co to jest i jak działa?

Cistat to kapsułki o działaniu wspomagającym w walce z dokuczliwymi objawami zapalenia pęcherza moczowego. Stan zapalny może występować przewlekle, ostro lub podostro, dlatego ważne jest stosowanie diagnostyki i leczenia medycznego.

Ten suplement diety w ostatnich miesiącach zyskał dużą aprobatę. Produkt może być zakupiony przez mężczyzn i kobiety bez recepty lekarskiej. Preparat wspomagający układ moczowy jest dostępny w postaci kapsułek, które są łatwe do przyjmowania i połykania.

Przyjmowanie Cistat może pomóc poprawić samopoczucie dróg moczowych, nawet w przypadku zapalenia pęcherza moczowego. Produkt naprawia regularność oddawania moczu i pomaga w zwalczaniu bólu.

Cistat – jakie są zalety i efekty stosowania?

Codzienne przyjmowanie kapsułek może przynieść kilka korzyści dla dobrego samopoczucia pęcherza moczowego i dróg moczowych.

Cistat może okazać się doskonałym uzupełnieniem terapii dla:

  • poprawy pieczenia i bólu
  • poprawy regularności oddawania moczu
  • zwiększenia relacji seksualnych (często utrudnionych przez objawy zapalenia pęcherza moczowego).
  • poprawy i zmniejszenia uczucia ciężkości skoncentrowanego w obszarze miednicy

Kapsułki stanowią wsparcie żywieniowe, które należy stosować równolegle z prawidłową dietą i higieną osobistą, wybierając środki do higieny intymnej o delikatnym i nieagresywnym składzie.

Cistat – jaki jest skład kapsułek?

Cistat - jaki jest skład kapsułek?

Poniżej znajdują się naturalne składniki, które składają się na Cistat, zobaczmy je:

  • Żurawina: Dzięki zawartym w składzie proantocyjanidynom, posiadają one R-fimbriae, które zapobiegają adhezji uropatogenów i późniejszemu tworzeniu się biofilmu.
  • hipowertyk: środek moczopędny, do usuwania stanów zapalnych potrzebny intensywnie Witaminy zawarte w składzie cynorośli, zwiększają odporność organizmu.
  • Czerwone pestki winogron: kombinacja zawiera witaminy B, E, C, PP i przeciwutleniacze, które stymulują ekspresję interferonu, wzmacniając obronę organizmu

Cistat – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Cistat - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Wewnątrz opakowania znajdują się bardziej szczegółowe informacje dotyczące dawkowania, zalecanej dawki dobowej oraz sposobu przyjmowania leku Cistat.

Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki 2-3 razy dziennie.

Cistat – opinie i recenzje z forum

W przypadku zapalenia pęcherza moczowego brałam składniki, które zmniejszały dolegliwości i ból. Przede wszystkim ten jeden, który przeszkadza. Zobaczyłam w składzie żurawinę i czerwoną porzeczkę i pomyślałam, że to znaczy, że skład jest dobry, że mi pomoże. Używam więc Cistat. Moje zapalenie pęcherza moczowego nie jest regularne, mniej więcej raz w roku mi dokucza. Od kursu Cistat minęło już 7 miesięcy. Czuję się bardzo dobrze. Możliwe, że już nigdy więcej nie doświadczę okropności zapalenia pęcherza moczowego!

Odkryłam Cistat przez przypadek. Zaostrzenia występowały dzień po stosunku lub po spożyciu alkoholu w jakiejkolwiek, nawet najmniejszej dawce. Odczucia były po prostu obrzydliwe: pieczenie w cewce moczowej, czasem bóle brzucha. Nie sposób było za każdym razem pić antybiotyki, więc postanowiłam spróbować ich ziołowych odpowiedników. Wynik był dobry. Stopniowo mój problem stawał się niczym. Teraz ataki, jeśli w ogóle się zdarzają, są bardzo rzadkie, a nieprzyjemne doznania nie występują tak często. Następnego dnia wszystko się normalizuje.

Cistat – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Cistat - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Chociaż jest to produkt niezwykle popularny i lubiany w wielu krajach, obecnie nie można kupić Cistat w aptekach. Nie jest możliwe, aby znaleźć go, także na Amazon lub Ebay.

Jak już wspomniano, produkt sprzedawany jest wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego producenta. Tylko na stronie producenta można kupić Cistat w cenie ofertowej, z 50% rabatem i z gwarancją otrzymania oryginalnego, a nie podrobionego produktu.Jak uczucie towarzyszy przy zapaleniu pęcherza moczowego?

Jedną z pierwszych oznak zapalenia pęcherza moczowego jest uczucie pieczenia lub kłucia przy oddawaniu moczu. Może ono wahać się od słabego kłucia do bolesnego pieczenia przy każdym oddawaniu moczu.

Innym częstym objawem jest silniejsza i częstsza potrzeba oddawania wody. Możesz zacząć czuć się tak, jakbyś nie mógł opróżnić pęcherza bez względu na wszystko, co się dzieje, co prowadzi do niekończącego się biegania do toalety z niewielką ilością moczu wychodzącego na zewnątrz.

W miarę postępu zapalenia możesz również odczuwać ból w dolnej części brzucha, w tym skurcze w brzuchu lub plecach. Może temu również towarzyszyć zmęczenie lub ogólnie złe samopoczucie.

Jak długo trwa zapalenie pęcherza moczowego?

Chociaż zapalenie pęcherza moczowego może stać się niezwykle bolesne, dobrą wiadomością jest to, że jego leczenie jest stosunkowo łatwe i szybkie. W większości przypadków, krótki, trwający od trzech do siedmiu dni kurs antybiotyków pomoże złagodzić objawy i wyleczyć infekcję. Dokładny czas trwania może się różnić w zależności od sytuacji.

Zazwyczaj zaczynasz czuć się lepiej w ciągu 24 godzin od rozpoczęcia leczenia, a objawy zazwyczaj znikają całkowicie po trzech dniach. W każdym razie, istotne jest, aby wziąć wszystkie antybiotyki, aby upewnić się, że infekcja całkowicie zniknęła. Jeśli antybiotyki nie pomagają, a objawy nie ulegają poprawie po dwóch do trzech dniach, należy skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu dalszej konsultacji.

Objawy i oznaki zapalenia pęcherza moczowego

Objawy i oznaki zapalenia pęcherza moczowego mogą się różnić w zależności od osoby. Wszystko zależy od rodzaju zapalenia pęcherza moczowego, które masz i od tego, jak ciężki jest Twój konkretny przypadek. Ogólnie rzecz biorąc, prawdopodobnie będziesz odczuwać ból, pieczenie lub kłucie podczas sikania. Twój mocz może mieć inny wygląd, zapach i konsystencję. Na przykład, może być ciemny, mętny lub śmierdzący.

Możesz również potrzebować oddawać wodę częściej i pilniej niż zwykle. Może się jednak okazać, że kiedy nadejdzie czas, aby sobie ulżyć, wypłynie tylko niewielka ilość moczu.

Mimo że może to być frustrujące, nie jest to powód do niepokoju. Kiedy pęcherz staje się zapalony podczas bout of cystitis, będzie on sygnalizował twojemu mózgowi, że musi zostać opróżniony – nawet jeśli nie jest pełny. Dobra wiadomość jest taka, że to uczucie ustąpi, kiedy infekcja zostanie wyleczona.

Jakie są wczesne objawy zapalenia pęcherza moczowego?

Oprócz dyskomfortu podczas sikania i silnego parcia na mocz, inne wczesne objawy zapalenia pęcherza moczowego obejmują ból, ucisk lub dyskomfort w podbrzuszu. Możesz również mieć niską gorączkę i ogólnie źle się czuć. Na przykład, możesz czuć się chora, zmęczona i obolała, co utrudnia Ci wykonywanie codziennych czynności.

Cistat kapsułki - opinie, skład, cena, gdzie kupić?