Cardio-9 – opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

Cardio-9 - opinie, forum, skład, cena, gdzie kupić?

www.cardio9.pl

Nadciśnienie tętnicze, powszechnie nazywane „nadciśnieniem tętniczym„, jest stanem, który prowadzi do wysokiego ciśnienia w tętnicach. Ponieważ jest to czynnik ryzyka dla rozwoju innych chorób, takich jak udar mózgu i zawał serca, bardzo ważne jest, aby utrzymać objawy na dystans.Niestety nie ma konkretnego leku, który mógłby całkowicie wyeliminować wysokie ciśnienie krwi, ale ponieważ jest to choroba przewlekła, osoby cierpiące będą musiały radzić sobie z tym problemem przez resztę życia.

Jednak wiele leków na nadciśnienie może być uzależniających lub mieć dość poważne skutki uboczne. Ponadto, można dokonać pewnych zmian w swoim stylu życia (nie pić alkoholu, nie palić, stosować dietę o niskiej zawartości tłuszczu, cukru i soli oraz regularnie ćwiczyć) i stosować naturalne suplementy diety.

Jednym z nich jest Cardio-9, produkt oparty na całkowicie organicznych składnikach, który okazał się bardzo przydatny w przeciwdziałaniu skokom ciśnienia u mężczyzn i kobiet. Zobaczmy od razu wszystkie jego cechy razem.

Co to jest Cardio-9?

Cardio-9 to suplement diety w kapsułkach, którego celem jest utrzymanie ciśnienia pod kontrolą, a tym samym skuteczne zapobieganie niektórym chorobom, takim jak udar mózgu i zawał serca.

Jego skuteczność w przywracaniu serca i naczyń krwionośnych do idealnej funkcjonalności wynika z formuły, która łączy w sobie naturalne składniki aktywne i bardzo silne witaminy. Wśród nich najważniejszy jest bioflawonid pochodzący ze składników roślinnych, takich jak Dziki Modrzew, szeroko obecny w każdej kapsułce Cardio-9.

Obecnie substancja ta jest również stosowana w wielu innych produktach na nadciśnienie, ale tylko Cardio-9 jest tym, który zawiera wystarczającą ilość, aby móc wykorzystać jej korzystne skutki. Ponadto lecznicza siła produktu jest wzmocniona przez obecność innych naturalnych składników aktywnych o sprawdzonych właściwościach medycznych.

www.cardio9.pl

Cechy i korzyści Cardio-9

Jak leczyć ciśnienie nadtętnicze?

Pigułki Cardio-, prawidłowo przyjmowane codziennie i przez pewien okres czasu, mogą utrzymywać objawy wysokiego ciśnienia krwi, takie jak bóle głowy, nieostre widzenie, pocenie się, senność, trudności z koncentracją, drażliwość i wahania nastroju na zatokę.

Dzięki temu produktowi będziesz mógł:

  • Przywrócenie tonu i elastyczności naczyń krwionośnych w jednym cyklu;
  • Harmonijnie regulować pracę serca;
  • Wyeliminować dusznicę bolesną i arytmię, które są bezpośrednim skutkiem zmian ciśnienia;
  • Zmniejszyć nerwowość i wahania nastroju.
  • Wreszcie, wykazano, że Cardio-9 może być również przydatne do poprawy niektórych objawów osób, które miały udar, takich jak zmniejszenie ruchu i zdolności poznawczych.

Jak wygląda Cardio-9? Składniki i kompozycja

Całą naszą uwagę skupiamy na niezwykłej kompozycji Cardio-9, która zdobyła tytuł odkrycia roku w Gairdner International Medical Award.

Składniki zawarte w Cardio-9

  • Pokrzywa: to zioło polne jest przydatne w przeciwdziałaniu nerwowości i huśtawkom nastroju, poprawiając krążenie krwi, rozszerzając naczynia krwionośne i rozpuszczając ewentualne skrzepy;
  • Wyciąg z owoców głogu: jest doskonałym środkiem tonizującym mięśnie, obniżającym poziom cholesterolu i przeciwdziałającym tworzeniu się blaszek miażdżycowych, które mogą powodować niedokrwienie naczyń krwionośnych;
  • Witamina 6 (pirydoksyna): pełni funkcję obniżającą ciśnienie krwi poprzez odprowadzanie nadmiaru płynów;
  • Witamina B2 (ryboflawina): ułatwia tworzenie się czerwonych krwinek i naprawę komórek;
  • Witamina B1 (tiamina): pozwala na prawidłowe funkcjonowanie naszego centralnego układu nerwowego.

Cardio-9: Jak się go używa? Instrukcja użytkowania i dozowania

Każde opakowanie Cardio-9 zawiera 20 kapsułek po 500 mg każda. Dawka zalecana przez producenta to 1 tabletka dwa razy dziennie (rano i wieczorem).

Pierwsze efekty stabilizujące ciśnienie będą odczuwalne po 6 godzinach od pierwszego pobrania. Minimalne leczenie trwa 20/30 dni, ale można kontynuować przyjmowanie Cardio-9 przez dłuższy okres czasu.

Przeciwwskazania i działania niepożądane

Jako suplement diety oparty na naturalnych składnikach, Cardio-9 nie ma przeciwwskazań i może być bezpiecznie stosowany jako uzupełnienie zmian w stylu życia przyjętych w leczeniu nadciśnienia.

Tylko niektóre kategorie osób, takie jak kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz te, które już cierpiały na schorzenia kardiologiczne i/lub już przyjmują leki na nadciśnienie, powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia Cardio-9.

www.cardio9.pl

Efekty działania

Skuteczność suplementu diety Cardio-9 na nadciśnienie jest potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi.

W szczególności w badaniu przeprowadzonym w 2016 r. w Instytucie Kardiologii porównano 2 grupy wolontariuszy nadciśnieniowych, z których pierwsza otrzymała Cardio-9, a druga placebo.

Wyniki były zaskakujące: osobom z pierwszej grupy udało się ustabilizować ciśnienie w 100% przypadków, wyeliminować skrzepy w żyłach w 90% przypadków oraz utrzymać arytmię pod kontrolą w 99% przypadków.

Daleki jest zatem od stwierdzenia, że jest to produkt cudowny, prawdą jest również, że Cardio-9 jest produktem, który zarówno w fazie testów, jak i po wprowadzeniu na rynek okazał się naprawdę przydatny do rozwiązania problemów związanych z wysokim ciśnieniem i słabym obiegiem.

Opinie i komentarze z forów

Zebraliśmy tutaj kilka najciekawszych recenzji na temat Cardio-9, które mogą pomóc Ci zrozumieć, czy ten produkt może być dla Ciebie użyteczny.

„Dwa lata temu zawsze miałam zawroty głowy i wahania nastroju, więc poszłam do lekarza myśląc, że jestem zestresowana. Zamiast tego odkryłem, że cierpię na wysokie ciśnienie krwi. Początkowo wziąłem ten problem pod lupę, ograniczając się do zmniejszenia ilości alkoholu i papierosów. Aż pewnego dnia około 10 miesięcy temu miałem mały udar. Wtedy mój lekarz powiedział mi o Cardio-9. Biorę jedną tabletkę dziennie, żeby kontrolować swoje objawy. Od tego czasu czuję się znacznie lepiej i nie mam żadnych nawrotów choroby ani w sercu, ani w neurologii.”

Cena i gdzie kupić?

Cardio-9

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić Cardio-9, pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć jest to, że produkt nie jest dostępny w aptekach lub sklepach takich jak Allegro czy Ceneo.

www.cardio9.pl

Jest sprzedawany wyłącznie na oficjalnej stronie producenta.https://www.nfz.gov.pl/