Anti-Grey Treatment – opinie, skład, cena, gdzie kupić?

Anti-Grey Treatment - opinie, skład, cena, gdzie kupić?


Anti-Grey Treatment to nowy organiczny suplement diety, który pomoże z przedwczesną utratą koloru włosów, wypadaniu oraz wielu innych problemów skóry głowy i włosów.

Są to kapsułki przeznaczone do wpływania na dojrzałą i chroniczną utratę naturalnego pigmentu melaniny – ogólnego naturalnego barwnika włosów. Zbudowany na innowacyjnym, opatentowanym systemie szybkiego wzrostu melaniny, Anti-Grey Treatment może położyć kres niebezpiecznemu nawykowi comiesięcznych procedur farbowania włosów. Sprawdźmy, jak to rozwiązanie sprawdza się w praktyce.

Anti-Grey Treatment – co to jest i jak działa?

Anti-Grey Treatment - co to jest i jak działa?

Anti-Grey Treatment nie jest kolejnym drogeryjnym suplementem diety, który może Cię zatruć, ani zwykłym kremem koloryzującym, który przywróci Ci kolor włosów na miesiąc. Jest to naturalny suplement, który eliminuje przyczynę pierwszego efektu siwienia włosów, a także stymuluje siłę włosów, ich wzrost i ogólną poprawę ich stanu. Badania kliniczne tego suplementu diety wykazują ogromny wpływ na komórki odpowiedzialne za piękne, zdrowe włosy o naturalnym odcieniu koloru przez długi okres czasu.

Dokładniej rzecz ujmując, koncepcja Anti-Grey Treatment polega na stworzeniu rozwiązania przeciwko utracie koloru włosów zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdej osoby poprzez przywrócenie aktywności melanocytów.

Melanocyty są odpowiedzialne za pigmenty melaniny – eumelaninę i feomelaninę – które z kolei nadają każdemu człowiekowi jego własny, niepowtarzalny odcień koloru. Ale w starzeniu się, jak również w aktywnym wieku, ale z problemami, takimi jak zaburzenia genetyczne, choroby przewlekłe i choroby, takie jak rak, dysfunkcja układu krążenia, cukrzyca, biorąc poważne leki, palenie i picie, niezdrowej diety, bezsenność i zaburzenia snu mnie organizm cierpi z powodu poważnej utraty naturalnego pigmentu melatoniny.

Anti-Grey Treatment – jakie są zalety i efekty stosowania?

Suplement diety Anti-Grey Treatment działa w sposób natychmiastowy i długotrwały przeciwdziałając utracie melatoniny. Aby jednak zapewnić takie przywrócenie koloru, kapsułki bezpośrednio wpływają na regularną aktywność melanocytów. Po odzyskaniu zdrowia i powrocie do normalnej reprodukcji, ilość melatoniny zostaje przywrócona. W rezultacie Anti-Grey Treatment przywraca naturalny, standardowy kolor włosów. A efekt nie jest chwilowy, jak ten, który uzyskujemy po zabiegach kosmetycznych farbowania, które dodatkowo niszczą strukturę włosa. Jest to długotrwały efekt z następującymi dodatkowymi korzystnymi rezultatami dla włosów:

 • Mieszki włosowe są odżywiane od pierwszego spożycia kapsułek
 • Koniec z siwieniem włosów po 7 dniach stosowania suplementu diety
 • 158% większa szybkość wzrostu włosów i znaczący efekt przeciw starzeniu się lub hormonalnej utraty włosów
 • Mocniejsze i zdrowsze włosy dzień po dniu
 • Lśniące, jedwabiste, elastyczne i miękkie w dotyku włosy bez konieczności stosowania zewnętrznych rozwiązań kosmetycznych

Anti-Grey Treatment – jaki jest skład kapsułek?

Anti-Grey Treatment - jaki jest skład kapsułek?

Suplement diety posiada dwa opakowania: do włosów blond i do włosów ciemnych. W zależności od koloru włosów, który posiadasz, otrzymasz unikalną formułę suplementu diety.

 • Kwas para-aminobenzoesowy (PABA) jest wyjątkowym aminokwasem, który jest wykorzystywany do wspierania produkcji melatoniny. Działa również przeciwstarzeniowo na strukturę włosów, a także na skórę i wszystkie istotne narządy i układy w organizmie człowieka.
 • Witamina A jest istotną witaminą dla doskonałego stanu włosów, paznokci i skóry. W szczególności, w tej formule, witamina A działa przeciwko wypadaniu włosów i efektowi siwienia związanemu ze starzeniem się lub problemami hormonalnymi. Ma również znaczący wpływ na stany zapalne skóry głowy.
 • L-cysteina jest głównym elementem w siwych włosach, ponieważ w naturalny sposób przywraca doskonałą pracę melanocytów. Pierwiastek ten wpływa na oddziaływanie nowych cząsteczek kolagenu. Dostarcza podstawowych składników budulcowych kolagenu, dzięki czemu odzyskuje ogólny wygląd, ale nie tylko włosów.
 • Witamina B5 zapewnia całkowitą i szybką regenerację komórek włosa, a ponadto wspomaga wytrzymałość tkanki łącznej, dzięki czemu włosy stają się mniej łamliwe i mocniejsze niż kiedykolwiek. Witamina ta jest bardzo istotna dla procesu pigmentacji włosów w czasie. Działa jako element przeciwstarzeniowy dla włosów, paznokci i skóry, zwiększając produkcję keratyny w organizmie.

Anti-Grey Treatment – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Oficjalny dystrybutor podaje jednak, że zawartość jest całkowicie organiczna, hipoalergiczna, w 100% wegańska i wolna od ryzyka.

Zanim powiem Ci, jak wziąć kapsułki, należy pamiętać, że trzeba używać suplementu diety przez co najmniej jeden miesiąc, aby zapewnić maksymalny efekt przeciw siwieniu i wzmocnienie włosów. Efekty uboczne Anti-Grey Treatment są zerowe. Badania laboratoryjne wykazały, że kapsułki nie mają przeciwwskazań do stosowania.

Anti-Grey Treatment – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Anti-Grey Treatment - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Instrukcje Anti-Grey Treatment są proste i łatwe. To rozwiązanie jest przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego:

 • Dawka dzienna to dwie kapsułki dziennie.
 • Przyjmować jedną kapsułkę rano i jedną wieczorem.
 • Produkt należy stosować z odpowiednią ilością wody.
 • Nie ma znaczenia, czy kapsułkę przyjmuje się przed, po czy w trakcie posiłku.

Ponieważ suplement diety ma zasadniczy wpływ na metabolizm i system odpornościowy organizmu, a także na wygląd paznokci, skóry i włosów, można kontynuować stosowanie The Anti-Grey Treatment po zakończeniu obowiązkowej, 1-miesięcznej kuracji.

Anti-Grey Treatment – opinie i recenzje z forum

Anti-Grey Treatment wydaje się być skuteczne, jeśli czytamy rzeczywiste opinie klientów i komentarze. Wszystkie te pozytywne opinie i 5-gwiazdkowe referencje świadczą o tym, że rozwiązanie to działa – eliminuje siwy odcień włosów i zespół wypadania włosów niezależnie od tego, co jest tego przyczyną.

Niektórzy lekarze i specjaliści mają swoje własne komentarze opisując suplement diety jako „rewolucyjną alternatywę dla farbowania włosów miesiąc po miesiącu z coraz bardziej negatywny wpływ na cały układ hormonalny i skóry”. Sprawdź niektóre z najlepszych Anti-Grey Treatment opinie na stronach forów internetowych:

„Anti-Grey Treatment działa! Przez ostatnie 3 miesiące nie musiałam farbować włosów. Znów jest jedwabista i czarna. Czuję się, jakbym cofnęła czas i była teraz 25-letnią dziewczyną!”.

„Anti-Grey Treatment” nie jest oszustwem. Anti-Grey Treatment jest bezpieczny. Moje włosy znów są naturalnie blond, bez ani jednego siwego włosa. A najlepsze jest to, że stan mojej skóry również uległ znacznej poprawie. Mam mniej drobnych zmarszczek, a moje paznokcie też są mocniejsze niż wcześniej!”

„Po przeczytaniu tak wielu opinii o Anti-Grey Treatment, postanowiłam spróbować. Moje włosy są całkowicie siwe z powodu zaburzeń hormonalnych. Suplement diety zadziałał dla mnie jak cud. Po 40 dniach stosowania miałam swoje gładkie i mocne brązowe włosy!”

Anti-Grey Treatment – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Anti-Grey Treatment - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Anti-Grey Treatment cena jest bardzo przystępna, ale radzimy unikać zakupu z aptek, Amazon lub eBay. Jest tam wiele podróbek. Jeśli chcesz kupić orginalny Anti-Grey Treatment, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową produktu i wypełnić formularz zamówienia online. Wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu i czekaj na połączenie.

W trakcie rozmowy telefonicznej zostaniesz poinformowany o aktualnej cenie promocyjnej Anti-Grey Treatment. Specjalna cena jest dostępna tylko za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej suplementu diety. Dostawa jest w 100% bezpłatna, szybka i bezpieczna: wszyscy kurierzy noszą maski ochronne. I nie musisz płacić ceny z góry, ale w momencie dostawy.Czym jest przedwczesne siwienie i jak je powstrzymać?

Przedwczesne siwe włosy przyprawiają Cię o koszmary? Jeśli jesteś jedną z tych młodych osób, które borykają się z niechcianymi siwymi włosami i próbują odwrócić ten problem za pomocą różnych sztuczek, ten artykuł jest dla Ciebie lekturą obowiązkową.

Siwienie włosów jest częścią naturalnego procesu starzenia się. Twoja skóra ma miliony mieszków włosowych, które zawierają pigment zwany melaniną. Z wiekiem mieszki włosowe tracą ten barwnik, co sprawia, że włosy stają się siwe. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się, co powoduje przedwczesne siwienie i jak możesz sobie z nim poradzić.

Co powoduje białe włosy?

 1. Genetyka – Według badań, przedwczesne siwienie jest związane z genetyką. Jeśli Twoja matka lub ojciec mieli przedwczesne siwe włosy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że pojawią się one u Ciebie w młodym wieku. Jest to również związane z geografią i rasą, zgodnie z badaniami przeprowadzonymi w 2013 roku. Ludzie w danym kraju mogą mieć siwe włosy znacznie wcześniej niż ludzie w innych krajach. Biali ludzie mogą uzyskać białe włosy nawet w wieku 20 lat, podczas gdy Azjaci najprawdopodobniej zaczną otrzymywać białe włosy w połowie 20 roku życia. Dla Afroamerykanów wiek siwienia włosów zaczyna się w wieku 30 lat.
 2. Stres może prowadzić do wielu problemów, takich jak niepokój, wysokie ciśnienie krwi, problemy ze snem, zaburzenia skóry i tak dalej. Do tej listy należy dodać przedwczesne siwienie włosów. Tak, stres może sprawić, że Twoje włosy staną się siwe. W badaniu przeprowadzonym w 2013 roku zaobserwowano związek między stresem a zubożeniem komórek macierzystych w mieszkach włosowych myszy.
 3. Dieta – Niezrównoważona dieta może przyspieszyć siwienie włosów. Przetworzona żywność, zimne napoje, nadmierne spożycie soli i cukru zwiększają ryzyko generowania wolnych rodników w organizmie, które mogą powodować siwe włosy.
 4. Niedobór witamin – Tak, brak witamin takich jak witamina B, D, E, biotyna może prowadzić do przedwczesnego siwienia włosów. Niedobory witamin mogą wpływać na pigmentację, ale można je odwrócić stosując suplementy witaminowe. Porozmawiaj z lekarzem, jeśli chcesz włączyć suplementy do swojej diety.
 5. Zanieczyszczenia/warunki pogodowe – Zanieczyszczenia w powietrzu generują wolne rodniki i stres oksydacyjny. To z kolei może powodować uszkodzenia komórek melaniny, przyspieszając siwienie włosów.

Jak zatrzymać siwe włosy?

 1. Produkty lecznicze/ przepisane przez lekarza
  Leczenie rozpoczyna się od określenia rodzaju siwienia (naturalne lub przedwczesne) i przyczyn leżących u jego podstaw. Lekarz może zalecić szampony, odżywki, olejki, serum i maski do włosów dostosowane do rodzaju włosów. Możesz również otrzymać suplementy diety.
 2. Szampony kosmetyczne zawierają pewne składniki, które mogą nadać kolor Twoim siwym włosom. Oprócz koloru, szampony te mogą zreformować strukturę włosów.
 3. Olejki eteryczne pomagają w produkcji i utrzymaniu melaniny na maksymalnym poziomie. Rozmaryn, drzewo sandałowe, rumianek, lawenda, kozieradka, argan i olejki eteryczne amla są niektóre z wielu dostępnych na rynku.
 4. Źródła pokarmowe – Pokarmy bogate w przeciwutleniacze mogą przeciwdziałać stresowi oksydacyjnemu i siwym włosom. Przeciwutleniacze zwalczają wolne rodniki, które są atomami lub cząsteczkami posiadającymi niesparowane elektrony. Polując na elektrony, powodują one szkody w organizmie. Wolne rodniki powstają w organizmie w wyniku działania takich czynników, jak światło słoneczne, palenie papierosów, zanieczyszczenie środowiska i starzenie się. Aby zapobiec przedwczesnemu siwieniu włosów, należy spożywać pokarmy bogate w przeciwutleniacze, takie jak jagody, zielona herbata, brokuły, oliwa z oliwek i ryby. Pokarmy bogate w witaminy i suplementy witaminowe powinny być również Twoimi ulubionymi produktami.

Aby zapobiegać siwym włosom warto zacząć stosować suplementy jak Anti-Grey Treatment. Kapsułki pozwolą uniknąć problemu w przyszłości.

Anti-Grey Treatment - opinie, skład, cena, gdzie kupić?