Bluronica- opinie, forum, cena, gdzie kupić?

bluronica-serum
bluronica-serum

Recenzja na temat nowego narzędzia kosmetycznego, które ma doskonały wpływ odmładzający na skórę: lista użytecznych właściwości serum, zastosowanie serum, wydajność, realne opinie osób, które używały Bluronica..

Przydatna charakterystyka właściwości kwasu hialuronowego została odkryta w 2002 roku przez naukowców japońskich. Badania i seria testów wykazały, że organizm ludzki (i skóra) zatrzymuje wilgoć za pomocą tego składnika: tysiąc cząsteczek wody może zawierać jedną małą cząsteczkę kwasu! Nie trudno sobie wyobrazić, czego oczekuje się po jego wprowadzeniu, wynik cząsteczek w skórze, jakby człowiek cierpiał na odwodnienie przez kilka dni, a następnie dał mu drinka. I tak ze skórą…. Błysk staje się gładki, elastyczny i odmłodzony.

Jak działa Bluronica?

Jest koncentratem polisacharydów hialuronowych, które odgrywają centralną rolę w odnowie komórek i są podstawowym składnikiem tkanki nerwowej i łącznej (np. smar w stawach). Regeneracyjna funkcja polisacharydów jest inwestowana w fibroblasty. Młody organizm ludzki jest tego świadomy – stawy w tym wieku są ruchomą, elastyczną skórą. W bardziej dojrzałym wieku ilość produkowanego kwasu hialuronowego jest zmniejszona ze względu na fakt, że fibroblasty stają się mniej aktywne. Rezultat tego procesu starzenia się, jak to się mówi, jest znaczący. I naprawić i skorygować te braki będzie kwas hialuronowy do odmłodzenia.

Ten produkt kosmetyczny jest wykonany z kolagenu. Będzie on pełnił funkcję budowlaną. Kolagen występuje w postaci białek i zwiększa elastyczność skóry. Zdrowe, młode ciało może produkować własny kolagen w odpowiednich ilościach, ale z wiekiem lub z innych powodów produkcja kolagenu jest znacznie ograniczona. Białko ma w swoim składzie skład witaminowy, mineralny lub aminokwasowy – działa jak materiał budulcowy dla tkanek, odmładzając je. W salonach piękności bardzo popularne są podskórne zastrzyki z kwasem hialuronowym i kolagenem. Efekt po zabiegu jest wspaniały, ale koszt przyjemności jest zbyt wysoki.

Efekty

W pewnym wieku, skóra zaczyna wymagać dodatkowej opieki ze względu na innowacyjne rozwiązania, które mogą być długie i skutecznie odmłodzić. W kosmetyce nazywa się to opieką “anti-aging”, która obejmuje:

redukuje zmarszczki glabellara w regionie i na czole;
eliminacja wronowatych łapek wokół oczu;
rozciąganie skóry w pobliżu ust, w okolicy nosowo-wargowej;
korekta konturu twarzy;
redukcja plam wiekowych;
regeneracja skóry

Używając serum do odmłodzenia kwasem hialuronowym, można pozbyć się matowego, zwiotczałego, odwodnienia skóry i zmarszczek. Kolagen z kwasem hialuronowym tworzy cienką warstwę ochronną na powierzchni skóry (niezależnie od jej rodzaju), która utrzymuje wilgoć w naskórku i stymuluje proces regeneracji. Natychmiast po zastosowaniu, koncentrat hialuronowy zaczyna działać.


Kompozycja żelowa Bluronica

Aktywizacja żelowa i intensywne serum odżywiają i nawilżają skórę podstawowymi składnikami: kwasem hialuronowym, kolagenem i elastyną. Blokują one odwodnienie górnej warstwy skóry, produkują białka i zapewniają efekt liftingujący. Kompleksowy amarantowy olej uliczny, jego praca koncentruje się na rozwoju nowych komórek, utrzymując witalność. Kwas Bluronica Gel zawiera minerały i witaminy, które odżywiają skórę, poprawiając jej strukturę.

Jak można się domyślić, osiągnięcie efektu odmłodzenia skóry jest możliwe nie tylko dzięki kosztownym zabiegom w salonie – kompleks kwasu hialuronowego na twarz jako doskonała alternatywa. Składniki serum odżywiają skórę wielonienasyconymi kwasami tłuszczowymi, stymulują produkcję kolagenu, hamują utratę wilgoci. Wszystkie składniki dają doskonałe rezultaty w zakresie odmładzania skóry. Nie jest tajemnicą, że efekt ten ma charakter krótkotrwały. Dlatego serum do odmładzania kwasem hialuronowym powinno być stosowane systematycznie, pracując regularnie dla pełnej pielęgnacji skóry.

Użycie Bluronica

Kwas hialuronowy do odmładzania, łatwy w użyciu jak wszystkie produkty kosmetyczne. Głównym wymogiem jest stosowanie serum tylko na oczyszczoną skórę. Przed zabiegiem umyć i wytrzeć twarz z tonikiem. Kosmetolodzy zalecają rozpoczęcie stosowania produktów z kwasem hialuronowym dla osób w grupie wiekowej 27+. Częstotliwość stosowania koncentratu będzie zależała od stopnia starzenia się skóry i pragnień.

Dobry przykład użycia: rano żel i serum activator w nocy. Przede wszystkim na skórę będzie działać kwas hialuronowy z kolagenem i wzmacniać działanie składników odżywczych. Nie szkodzi i stosowanie zwykłego kremu do codziennej pielęgnacji szyi i twarzy po zastosowaniu koncentratu. W ciągu dnia można również zastosować aktywator żelowy, który jest głównym wymogiem brakujących kosmetyków dekoracyjnych. Koncentrat jest pobierany w pipecie, następnie niewielka ilość wciśnięta na ruchy palców i wcierana w skórę. Następnie zaleca się zastosowanie kremu nawilżającego.

Gdzie kupić oraz cena?

Orygianlny produkt kupisz tylko na stronie producenta.

Ravestin- opinie, forum, cena, gdzie kupić?