• logo2
  • logo4
A+ A A-

Klub Kibica

  • Kategoria: Podstrony
  • Odsłony: 7973

Szanowni Państwo,

Bydgoszcz uznana już dawno za stolicę Królowej Sportu kolejny raz zorganizuje lekkoatletyczną imprezę rangi międzynarodowej. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny już 29 maja będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się na stadionie i wspólnie świętować ten sportowy jubileusz.

Tak jak na urodzinach nie może zabraknąć gości, tak mityng lekkoatletyczny nie obędzie się bez kibiców. W związku z tym zwracamy się z prośbą o aktywny udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Organizatorzy w ramach Klubu Kibica przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek na stadion dla grup zorganizowanych.

 

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 22 maja 2018r.

Kartę Klubu Kibica można pobrać KLIKAJĄC TUTAJ

 

THE OASIS OF SPORT

  • Kategoria: Podstrony
  • Odsłony: 22582

Bydgoszcz thrills. It stuns tourists with its unique architecture deriving from Secession Movement. Bydgoszcz astounds its visitors with mysterious, green areas as the city is surrounded by magnificent forests and breathtaking wilderness of the National Reservation - Bory Tucholskie. The city has been tightly connected to the Brda river, which has had a significant impact on its development, mainly due to the Canal built in the XVIII century.

Czytaj więcej: THE OASIS OF SPORT

Miasto sportu

  • Kategoria: Podstrony
  • Odsłony: 6219

Bydgoszcz zachwyca. Zachwyca turystów swoją wyjątkową secesyjną architekturą. Zachwyca przechodniów pełnymi tajemnic, zielonymi zakątkami. Bydgoszcz jest wyjątkowa dzięki przyrodzie. Miasto otacza  urokliwy Las Bydgoski i zachwycający swym pięknem Park Narodowy Borów Tucholskich. Od wieków dzieje miasta są związane z rzeką Brdą.  To Brda wywarła ogromny wpływ na rozwój miasta. Rzeka i Kanał Bydgoski wybudowany w XVIII wieku stały się istotnym motorem rozwoju Bydgoszczy. W miarę upływu czasu, wschodnią granicą miasta stałą się rzeka Wisła. Dziś rzeki to, przede wszystkim, atrakcja turystyczna i rekreacyjna. W centrum miasta, niczym w Wenecji, kursują tramwaje wodne, a nadrzeczne bulwary tętnią kulturalnym życiem.

Czytaj więcej: Miasto sportu

Więcej artykułów…

  1. Media
  2. Region
  3. Historia


Top

Copyright © 2010-2013 KPZLA |