11 CZERWCA - TYCZKA NA WYSPIE
12 CZERWCA - BYDGOSZCZ CUP 2019

 • logo2
 • logo4
Do rozpoczęcia zawodów pozostało:
A+ A A-

Klub Kibica

 • Kategoria: Podstrony
 • Odsłony: 2821

Szanowni Państwo,

Bydgoszcz uznana już dawno za stolicę Królowej Sportu kolejny raz zorganizuje lekkoatletyczną imprezę rangi międzynarodowej. Europejski Festiwal Lekkoatletyczny już 29 maja będzie obchodził swoje osiemnaste urodziny. To niepowtarzalna okazja, aby spotkać się na stadionie i wspólnie świętować ten sportowy jubileusz.

Tak jak na urodzinach nie może zabraknąć gości, tak mityng lekkoatletyczny nie obędzie się bez kibiców. W związku z tym zwracamy się z prośbą o aktywny udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu. Organizatorzy w ramach Klubu Kibica przygotowali pulę nieodpłatnych wejściówek na stadion dla grup zorganizowanych.

 

Formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

do 22 maja 2018r.

Kartę Klubu Kibica można pobrać KLIKAJĄC TUTAJ

 

Bilety

 • Kategoria: Podstrony
 • Odsłony: 5582

Bilety dostępne na stronach:

eBilet.pl: KUP BILET

Ticketclub.pl: KUP BILET

oraz w salonach EMPIKu w całej Polsce (szczegółowa lista dostępna na stronie: KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ)

Na niebieskim tartanie zobaczymy rekordzistów świata w sztafecie 4x400m z Jakubem Krzewiną na czele oraz srebrne, sztafetowe medalistki z Birmingham na 4x400 metrów z Justyną Święty jako liderką. W biegu na 800 metrów zobaczymy reprezentanta CWZS Zawiszy Bydgoszcz - Marcina Lewandowskiego, który również zdobył medal w halowym czempionacie. Wśród konkurencji technicznych zobaczymy skok o tyczce, gdzie o jak najlepszy wynik będzie walczył kolega klubowy Lewandowskiego – Paweł Wojciechowski oraz rekordzista Polski - Piotr Lisek. Kolejne nazwiska gwiazd zostaną ogłoszone wkrótce!

Kategorie biletów:

Miejsca numerowane (sektor na mecie 27/28) w cenie:

25 zł bilety normalne

10 zł bilety ulgowe

Miejsca nienumerowane (pozostałe sektory) w cenie:

15 zł bilety normalne

5 zł bilety ulgowe

Trybuna VIP:

100 zł w ramach pakietu: program festiwalu, drobny upominek, przekąski słodkie i napoje

Osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie mogą zakupić w cenach ulgowych.

Dzieci do lat 4 wchodzą za darmo z opiekunem, bez biletu i bez wskazania miejsca.

Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 25 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu legitymacji uprawnień.

Godzina rozpoczęcia imprezy: 17:45

Godzina otwarcia bram: 15:00

BYDGOSZCZ CUP 2018 konkurencje sportowe:
Konkurencje kobiet: 100m, 400m, 800m, 100 ppł., skok o tyczce, pchnięcie kulą, rzut oszczepem
Konkurencje mężczyzn: 100m, 400m, 800m, 110 ppł., 3000m z przeszkodami, skok o tyczce

 

THE OASIS OF SPORT

 • Kategoria: Podstrony
 • Odsłony: 16015

Bydgoszcz thrills. It stuns tourists with its unique architecture deriving from Secession Movement. Bydgoszcz astounds its visitors with mysterious, green areas as the city is surrounded by magnificent forests and breathtaking wilderness of the National Reservation - Bory Tucholskie. The city has been tightly connected to the Brda river, which has had a significant impact on its development, mainly due to the Canal built in the XVIII century.

Czytaj więcej: THE OASIS OF SPORT

Miasto sportu

 • Kategoria: Podstrony
 • Odsłony: 4403

Bydgoszcz zachwyca. Zachwyca turystów swoją wyjątkową secesyjną architekturą. Zachwyca przechodniów pełnymi tajemnic, zielonymi zakątkami. Bydgoszcz jest wyjątkowa dzięki przyrodzie. Miasto otacza  urokliwy Las Bydgoski i zachwycający swym pięknem Park Narodowy Borów Tucholskich. Od wieków dzieje miasta są związane z rzeką Brdą.  To Brda wywarła ogromny wpływ na rozwój miasta. Rzeka i Kanał Bydgoski wybudowany w XVIII wieku stały się istotnym motorem rozwoju Bydgoszczy. W miarę upływu czasu, wschodnią granicą miasta stałą się rzeka Wisła. Dziś rzeki to, przede wszystkim, atrakcja turystyczna i rekreacyjna. W centrum miasta, niczym w Wenecji, kursują tramwaje wodne, a nadrzeczne bulwary tętnią kulturalnym życiem.

Czytaj więcej: Miasto sportu

Więcej artykułów…

 1. Media
 2. Region
 3. Historia


Top

Copyright © 2010-2013 KPZLA |